"hepimize mutlu bir sona inanmamız öğretildi." -south park

Vis a vis tartışma forumu

Tüm Forumlar > Vis a vis > 2 sezon altyazı ne zaman gelir

yeni konu aç 2 sezon altyazı ne zaman gelir

caba 2. sezonun alt yazısı ne zaman gelecek

Cidden zor mu bu kadar

Altyazı eklenmesi için imzamı toplamalıyız ne yapmalıyız? İlgiye göre mi ekleniyor altyazı?

Durum Şu:
iki ihitmal var
1- aly yazıyı kasıtlı eklemiyorlar çünkü sürekli girip eklenmiş mi diye bakacamızı biliyorlar buda "reyting" demek.
2- eklemiyorlar çünkü alt yazı onlardada yok. Varsa bile içlerinde ingilizce bilen yok.

Yada
izleyicileri hiç umursamayıp kafalarına göre işlerine geldiğinde ekleyecekler
artık siz seçin birisini yada kendi teorinizi yazın seçim sizin

@immortal20 - Bilerek eklememek gibi bir olay olamaz herhalde çünkü diğer sitelerde de yok. Çevirmenleri var zaten onlar doludur veya işlerine gelmiyordur başka dizi çeviriyorlardır.

altyazı gelir zaman ne ?

ne gelir altyazı zaman?

altyazııı adminn

bence bütün sezonu çeviriyorlar o yüzden bu kadar uzun sürüyor, bütün sezonun alt yazısı aynı anda gelecek

Arkadaşlar ben ingilizce altyazısını indirdim, google translate ile çevirdim. Görüntüyü bu siteden indirdim, yaptığın srt dosyasını da içine atarak izliyorum. Çeviri kalitesi elbette insan çevirisi gibi değil ama yüzde 85 falan çeviri notu alır bence. Düşük cümleler elbette var ama kesinlikle anlaşılıyor. Hele İspanyolca bir dizi için bence süper olay... İsteyenlere gönderebilirim. Şu an hepsi bitmedi ama en azından 3-4 bölüm izlersiniz.

@megamehmet ingilizce altyazısını bana yollasana translate yerine oturup düşünüp çevirip sana atarım sende videoya eklersin

Yukarı Çık