"seninle olduğum zamanlar dışında hep yalnızdım." -spartacus

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > Dizi elden gidiyeah...

yeni konu aç Dizi elden gidiyeah...

kadın kardesi bi indirememiz lazım umarım başına kötü şeyler gelir çekimlerdede oynamaktan vazgecer yakın bi zamanda

@dizicitayfun lütfen o kelimeyi kullanmayalım siyahi diyelim arkadaşlar

Daha başındayız biraz zaman tanıyalım senaryoya, hem jodie'nin oyunculuğu güzel

8 yıldır dw izliyorum ve bundan leş bi sezon görmedim kadının oyunculuğu fena değil ama senaryolar.... Chris chibnall seni başyazar yapan sisteme tüküreyim steven moffat bizi bırakıp gittiğin için her gece yastığa kapanarak ağlıyorum ve ananı yâd ediyorum ,

manyak mısınız burda oyuncunun cinsiyetiyle ya da oyunculuğuyla alakalı bi şey yok sorun yazarda cinsiyetçilik yaptığınız yetmiyo gibi bi de kadına başına kötü şeyler gelsin demişsiniz bu kadar mı insanlıktan çıktınız

doktor iyi güzelde senaristler ölmüş bir helva kavuralım!!!

Bence de, Jodie rolünü iyi üstleniyor fakat senaryoda eklemeler yapılması gerekiyor.

Neler dönüyor burada şok oldum ya :D

dizi elden gidiyo ama doktor yüzünden değil, senaryo ve arka ekip rezalet ötesi...

Bana sorarsanız dizinin elden gitmesi doktorun kadın olmasından değil de yazarlardan. Dizi normal bir bilim kurgu dizisine dönmeye başladı. Her bölüm farklı fikirleri bize sunan dr. who kalmadı. Onun yerine sıradan daha sıkıcı fikirlerle doktorun öne çıkamadığı bölümler izliyoruz. Nerede "doktor kim?" sorusu? Nerede o çılgın ama saygılı ahlaklı doktor? Nerede komik doktorumuz? Nerede ha nerede?

@Dersu uzala senin yaptığın yorum ciniyetçilik oluyor. Her kadın her kadını desteklemek zorunda değil. Her insan her kişiyi eşit ve adil şekilde eleştirmek zorundadır. Eleştiremezse zaten insanların onun sözlerine karşı güveni azalır.

Yukarı Çık