"kendini odaya kitleyip, üzüntülü müzikler dinleyip ağlayacak kadar çok birini sevdiniz mi hiç?" -glee

Merlin tartışma forumu

Tüm Forumlar > Merlin > tavsiye edermisiniz başlayayımmı ?

yeni konu aç tavsiye edermisiniz başlayayımmı ?

cevap lütfen

Dostum 1.sezon 8.bölüme kadar izledim efektler kötü konu sarıyo saray halkı baya basit işleniyor bazı şeyler abartılmış izlicek pek bir şey kalmamış olan bu zamanlarda izlenebilir boş vakitlerde falan yani :)

saol

Beni çok sardı bence güzel izlemeye değer

Benim ilk izlediğim yabancı dizi gerçekten çok güzel başlamanı tavsiye ederim :)

ben bu diziyi 2 3 sene önce tv de ara sıra denk gelip izliyordum çok süper bir dizi kesinlikle izlemelisin

o kadar da iyi bir dizi değil sarayda her sezon bir hain var son sezondaki slowmotion olayı rezalet zaten ve efektler kötü, ha hani fantastik şeylere merakın varsa bir şey diyemem tabi

kesinlikle başlamalısın efsane dizi bu.. ben bilene 4 kere mi ne tekrar başlayıp izledim.

Bu dizi efsane. Efektlerin kötü olduğu felan yok. Açıkçası ben bu efektleri şuanki efektlerden bile daha çok seviyorum -ki eski bir dizi bu baya eski- Küçüklüğümde hep bunu izlerdim ve seneden sonra tekrar izliyorum. Kısaca MÜKEMMEL. Kesinlikle başlamalısın.

bence başla 2.sezondan 3e geçiş biraz zor aöma onun dışı akıcı

benim ilk izlediğim yabancı dizidir MERLIN. hep tvde çıkacağı zamanı beklerdim. sonrasında 2 defa baştan izleyip bitirdim. Efekt konusuna gelirsek hiç kötü değil. aksine iyi de bence. kesinlikle izlemelisin

Yukarı Çık