"tek isteğim okulu bitirip beni kimsenin tanımadığı bir yerde yeni bir başlangıç yapmak." -gossip girl

Merlin tartışma forumu

Tüm Forumlar > Merlin > tavsiye edermisiniz başlayayımmı ?

yeni konu aç tavsiye edermisiniz başlayayımmı ?

cevap lütfen

bence gayet güzel Merlinle Arthurun kavgaları çok komik öneririm tüm sezonları izledim :D

Bütün sezonlarını izledim sıkıcı bir dizi değil. Gayette güzel izlemeni tavsiye ederim. Olay sadece saray değil asıl olay farklı oda izleyerek ortaya çıkar.

Benim ilk izlediğim ilk yabancı dizi sayılır,efsane dizidir başlamanı öneririm. Merlin has adamdır babo

izlemeye başladım efektler sağlam yapımı olan dizilerin yanında çok zayıf konu yuvarlak masa şovalyeleri olduğu için ilgi çekici oyuncular kötü değil iyi de değil arrowun bittiği GOT un yeni bölümünün beklendiği Flashında bittiği şu zamanda şans verilebilir bir dizi bu benim yorumum

Saydığın dizilerle kıyasladığında düşük bir yapımı olabilir fakat baya eski bir dizi olduğunu dikkate alsan daha iyi olabilir, gayet iyi bir konusu var bence. Yinede sen bilirsin senin düşüncen.

Güzel bir dizi arıyordum karşıma merlin çıktı iyiki izlemişim diyorum . Bence izlemelisiniz çok güzel

efektler falan çok kötü ve eski olduğu belli oluyor ama şunu diyebilirim ki hayatımda izlediğim en iyi 6 diziden biri yani konusu çok iyi ve çok sarıyor

En iyi 3'e 5'e girmez ama 10-15'te yer alır. Ortalama üstü güzellikte komik ve zevkliydi.

Ben bugün başladım ve baya sarıyo dizi. Başlamalısın.

efektler iyi degil hele ilk bolumleri rezalet arada sırada can sıkıntısı için veya mistik eski cagları buyuculuk felan bu tur ıcın arada izlenir ama konu akısı iyi yasım biraz ilerledi bu dızıyı 4-5 sene once izleseydim o yas için gayet iyi 14-17 yaş sınırı için iyi denilir baba dizileri izledikten sonra basit kaçıyor (supernatural game of the thrones vs..........

Yukarı Çık