"İnsanlar güce saygı duyar, dürüstlüğe değil.” - Frank Underwood

Teen Wolf tartışma forumu

yeni konu aç malia

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

ya son bölümde Scott Lydia'ya siz birlikteydiniz falan filan dediğinde Malia'ya aşırı üzüldüm ya bütün bölüm içinde en çok üzüldüğüm yer orasıydı bi ben mi üzüldüm bu duruma sjfkdn Bari o da Theo'yla olsun da yavrum yalnız kalmasın

şahsen ben üzülmüyorum hatırlarsanız malia 6x2 de bir çocukla yatmıştı hala o çocukla beraber olabilir. haksızlığa uğradığını hayatta düşünmüyorum ve stiles lydia ya etki yaratmadı sadece 6.sezonların ilk bölümlerinde lydia hatırlamaya çalışıyordu , ve diğerlerine stiles'ın var olduğunu ispatlıyordu. ve dizide stiles ı hatırlayan ilk lydia sonra scott. hatırlatırım

Malia'nın sezon başında biriyle yatması bi şey ifade etmez o ara Stiles'la çıkmıyolardı ve evet unutmuş olabilir ama bu daha önceden Stiles'ı sevmediği anlamına gelmez. Scott'ın dediği aranızda hep bi şey vardı ya geliyo yani Malia'yla çıkarken de aranızda bağ vardı oluyo benim üzüldüğüm nokta bu şahsen dizinin başından beri Stydia hayranıyım ama o sahnede Malia'ya da hak verdim. Yoksa şuan Stiles Malia'yla olmalı gibi bi şey demiyorum. Son olarak dediğin şeye göre de Stiles Lydia'yı severken Malia'yla çıkmıştı o zaman hangisini seviyodu ?

@HedaLeksa eğer yeterince sevseydi - Lydia gibi- hatırlardı yahut hatırlamaya çalışırdı.

sevgiyle ne alakası var lydia banshee olduğu için hatırlıyodu

Malia uzun süre tedavi görmüş biri uzun süre sonunda iletişim kurduğu tek kişi Stiles oldu. Scott bile Stiles'a sesini duyduktan sonra inanmaya başlamışken Malia'nın daha fazlasını yapmasını bekleyemezdik kaldı ki Malia son bölümde hatırlamak için oldukça şey yaptı. Evet Stiles ve Lydia arasındaki bağ Stiles&Malia arasındaki bağdan daha güçlü ama bu Stiles ve Malia arasındaki şeyin gerçek olmadığını göstermez.

@petrovafire banshee demek ölüm perisi demek hatırlatırım. yani ölülerle iletişim kurabiliyor stiles ölmedi bu arada HAYATTA . babası ölüm perisi değil -zaten erkek ölüm perisi yok- ama stiles ile ilgili -aynı şekilde scott da- bir çok şeyi hatırladı çünkü ikiside stiles'a çok değer veriyorlardı. Eğer malia yeterince sevseydi onu ilk hatırlardı. Amacı burada malia yı kötülemek değil zaten bütün karakterleri seviyorum <3 sadece gerçekleri söylüyorum.

dediğin şeyi anladım ve haklısın da ama benim dediğim şey sadece o sahnede Malia'ya üzülmüş olmamdı yoksa o daha çok sevdi falan filan pek umrumda değil açıkçası sadece o gösterilen sahnede Malia üzüldü ve bu dikkatimi çekti o kadar

@HedaLeksa malianın tedavi gördüğünü bende biliyorum stiles ile iletişim kurabilir no problem iletişim kurabilmesi iyi birşey ve ben maliadan daha fazlasını yapmasınıda beklemiyordum zaten malia illa stiles ı 100%100 hatırlayacak diye bir kural veya zorlamada yok . ki ben malia hiçbirşey hatırlayamıyor diye de bir kelime kullanmadım! Ben stiles ı İLK HATIRLAYAN DEDİM özellikle büyük harflerle yazdım

benim bahsettiğim şey siz malia için üzülüyordunuz ya o sahnede bende diyorum ki sezon başlarında bir çocukla yatmıştı onunla beraber olabilir theo ile beraber olacaklarını sanmıyorum çünkü malia theoya sinirli scottla belki olabilir.

sezonla yatması bişey ifade etmiyorsa ki bence ifade eder o zaman dizideki herkes herkesle yatsın o zaman ve bişey ifade etmesin? birisiyle yatıyorsan eğer bunun bir nedeni vardır öyle değil mi ? ''malia stiles' ı sevmedi'' diye bir kelimede kullanmadım

Şahsen kendi fikrim forum yorumlarımı okuduğunuzda stydia fanı olduğumu anlayacaksınız . Ben bu forum yorumlarımda malia yı kötülemedim kötülememde zaten maliayı seviyorum sadece kendi fikrimi ve gerçekleri savundum. Ha malia ile stiles arasındaki gerçekleri göstermez yazmışsın peki lydia&stiles arasındaki gerçekler nolacak?

Bence malia istese sevgili bulabilir istese şimdiye bulurdu zaten .şimdi üzülmesine gerek yok kendini üzmüş oluyor

malia elinden geleni yaptı yazmışsın tamam hak veriyorum keşke lydiayıda yazsaydın lydia hatırlamanın alasını yapmıştı.

bu bölümü izlemeden önce hedaleksa ya katılıyordum onun verdiği repliğe göre ama bölümü izledikten sonra fkrim tamamen değişti hep maliayı övmüşsünüz
lydiayı günah keçisi yerine koymuşsunuz YAZIK.. cidden yazık lyda stiles a neler yaptı... ha diceksiniz ki maliada baya şeyler yaptı lan lydia stilesın hayatını kurtardı ki lydia ile malia stiles için yaptıklarını bi kefeye koysak malia altta ezilir
gerçekler acıdır... The Sparks Of Angel a herşeyi ile katılıyorum...
kız malia ya tavsiye veriyo şu çocukla çıkabilir ide siz malia ya sanki kötü işey demiş ki kıza laf sokup ezdiriyorsunuz.kız ağzınızın payını verdi şimdi anca susarsınız

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık