"Biz ikimiz ayrı ayrı çok güzel şiirleriz fakat bir araya geldiğimizde bir devrik cümleden ileri gidemiyoruz" - Leyla ile Mecnun

Teen Wolf tartışma forumu

yeni konu aç malia

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

ya son bölümde Scott Lydia'ya siz birlikteydiniz falan filan dediğinde Malia'ya aşırı üzüldüm ya bütün bölüm içinde en çok üzüldüğüm yer orasıydı bi ben mi üzüldüm bu duruma sjfkdn Bari o da Theo'yla olsun da yavrum yalnız kalmasın

skam123 çok haklı lydia ile ne alıp veremediğiniz var anlamıyorum karşılaştırmak gerekirse : malia cenetten mi düştü ve ayrıca the sparks of angel'a katılıyorum.
Özellikle bazı insanlar Lydia'ya çok yükleniyor ona orospu gibi şeyler diyorlar.
Lydia ilk sezondan beri çok değişti. Kibar, iyi kalpli, zeki birisi. Bence çekemedikleri için öyle diyorlar. Malia'yı seviyorum ama Lydia ile karşılaştırmaları çok saçma. İkisininde karakteristlik özellikleri tamamen farklı

tekrar açıklık getiriyim Lydia'yla alıp veremediğim yok. Kendisi favori karakterim bile olabilir. Evet Lydia'ya çok yükleniyolar ve evet sana hak veriyorum Lydia değişti.Lydia'yı Malia'dan daha çok seviyorum.dediğim Malia DA sevmişti. Şuan seviyo veya hak ediyo falan demiyorum zaten Stiles'la çıkmışlardı Stiles'da onu sevmişti ama Lydia'yı sevdiği gibi değil belki de.Ben galiba kendimi açıklayamıyorum daha fazla bu başlığa yazmamın pek anlamı yok çünkü açıklayabildiğim kadar açıkladım kendimi.LYDIA İLE ALIP VEREMEDİĞİM YOK ARKADAŞLAR LYDIA'YI ÇOK SEVİYORUM STYDIA SHIPPERIM 3 YILDIR. MALIA'YI DA SAVUNMUYORUM SADECE O SAHNEDEKİ O SURAT İFADESİ ÜZDÜ BU KADAR.

ya aq çekemiyosan izleme ..bittti konuyu sakızz gibi uzatmayın plz

LYDİAYI EZDİRMEYİZ EZDİRTTİRMEYİZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iyi geceler nedir asdfghjk

hedaleksa sorry yanlışlıkl beğendim yorumunu

bitch malia #antistalia

size inat profilimi stydia yptım zuha

anlamsız yorumum biliyorum qwetryıuopğasdfrjukıloşpwsdegtfhykılo

onlarda kendi düşüncelerini söylemekte özgürler herkes istediğini der sen ancak buna saygı duyarsın

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık