"birini tanıdığını sanıyorken sonra bir bakıyorsun aslında hiç tanımıyormuşsun." -dexter

Teen Wolf tartışma forumu

yeni konu aç malia

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

ya son bölümde Scott Lydia'ya siz birlikteydiniz falan filan dediğinde Malia'ya aşırı üzüldüm ya bütün bölüm içinde en çok üzüldüğüm yer orasıydı bi ben mi üzüldüm bu duruma sjfkdn Bari o da Theo'yla olsun da yavrum yalnız kalmasın

@Glema112 charizzaard sana hakaret etmedi birşey yapmadı zaten ki bu forumda herkes istediği yorumum yapar belki bazı yorumlara katılıyor yada katılmıyor olabilirsin ki onlar sana saldırıyı uğratmayo maliaya saldırıyorlar ki buradaki herkes oyuncuları sevmek zorunda değil sadece o küfür etmiyor herkes edyor her bölümün altında zaten küfür oluyoroda kendi düşünceleri söylemiş bırak söylesin sana hakaret mi ediyor?

bu arada ergen olduklarını nereden biliyorsun pardon ? biri seni eziyor diye seninde onu mu ezmen gerekiyor ha laf attığında ne olacak ? üstünlük mü sağlıcaksın bırak büyüklük sende kalsın sen ona laf atsan da onun fikirleri değişmeyecek hatta daha fazla küfür edecek. dediğim gibi laf yarışını bırakın lütfen iyice çirkinleşiyorsunuz

Daha yeni üye oldum.. ilgimi çeken ve izlediğim dizileri etiketleyim dedim forumlara baktığımda malia konusunda 30 a yakon cevap var bende malia ile lgili sanmıştım ki yanılmışım :(

konu benim bi sahneye üzülmemden nerelere geldi gerçekten.Bence daha fazla bu başlığa yazılmasın arkadaşlar gereksiz gerginlik oluştu. Zaten kapatma gibi bi şansım olsa direk kapatırım bu başlığı. Bu kadar ilerleyeceğini düşünmemiştim kusura bakmayın. ama artık daha uzamasın bu konu lütfen

Ben üzülmüyorum açıkçası çünkü 5. sezonda Malia Stiles'a çok kötü ve soğuk davranmıştı. Bence ilişkileri 5.sezonda bitmişti zaten.

Tartıştığınız konuya bakın. Stiles'i kimse tam olarak hatırlamıyorken Malia fosforlu kalemlerle 'style' yazısının altını çizdi. Evet o çocukla yattı ama Stilesı sevmediğinden falan değil onu hatırlamadığı için. Malia ve Lydiayı daha kıyaslamayı kesin ikisi de çok farklı iki karakter ama illa kıyaslamak isterseniz sadece şunu söyleyeyim Malia Stilese değer veriyor Lydia vermiyor demiyorum o da veriyor doğal olarak ama Malia ve Stiles arasında ki ilişki çok farklı. Evet son bölümde ki öpüşme sahnesinden bahsedersiniz şimdi. Onu da şöyle açıklayayım senaryoya karar veren aslında Jaff, Will veya başka bir senarist değil tamamen fanlar. Fanlar Stydia istedi-maalesef- reyting uğruna-ki reytingde yükselmedi- yaptılar .

ıyk.
1- Stiles malia ı sevseydi lydiaya değer vermezdi aklı lydia olmazdı ha çekemeyenler Bİyerlerinden uydurmasın teen wolf hayranları önceden de stydia stydia diyorlardı jeff yapmadı . reytingle ne alaka o zaman ?

lydia adını yarım yamalak die değil tam stiles die hatırladı sanırım o yerleri atlamışsın yada bielrek görmezde geldin fghjkl

saçma sapan sıkıcı olmaya başlamış bir diziden bu kadar bahsedilir mi yav

neyse çoluk çocuk izliyor sanırım

O senin düşüncen de fazla egolusun sanırım

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık