"Hayvan gibi şiy yapıyosunuz yav.." - Malkoçoğlu Firar

Vikings tartışma forumu

Tüm Forumlar > Vikings > Vİnigs mi Spartacus mü ?

yeni konu aç Vİnigs mi Spartacus mü ?

ikiside tarihte olan olaylardan esinlendir sizce hangisi ? bence Spartacus

Vikings Bence

Spartacus'un yeri çok farklı.

spartacus hiçbir dizi ile kıyaslama yapılmamalı!!! ' I'm spartacus ' unutulması mümkün değil.

Spartacus izlemedim ama hayatımda izlediğim en güzel dizidir vikings.

net spartacus'tur

Spartacus

Spartacus tüm serisini bitirdim ve bir daha öyle bir dizi olacağını düşünmüyorum. akıcı, kaliteli, savaş sahneleri ve effectleri can alıcı.

Vikings ise, amatör savaş sahneleri totalde kırk kişilik savaş canlandırmalarıyla klişe bir dizi. ne kalite, ne kurgu, ne akıcılık. hiçbiri yok.

iyi seyirler.

Vikings'i daha çok seven bir benim galiba. Konu olarak Spartacus çok daha iyi fakat o efektler izlenebilecek gibi değil. İki diziyi de izledim bitirdim fakat Vikings bana daha bir profesyonelce geldi nedense. Yukarıdaki arkadaş Spartacus'un efektlerini beğenip Vikings'in savaş sahnelerini beğenmemiş o da güzel. Bana göre Daredevil'den sonra en iyi dövüş/savaş sahnelerini barındıran dizi Vikings.

ikiside çok güzel diziler fakat spartacus efsanedir
ve spartacus ü 3 sezon yapıp bitirmeleri yerinde bitirip (gods of the arena sezonu hariç hesapta olmayan neden ötürü çekildi) içine etmeden bitirmeleri benim için diziyi daha özel yaptı güzel başlangıç güzel final

spartacus eski bi yapım olduğu için ilk sezonundaki kan sahneleri rahatsız edebilir,onun dışında benim için spartacus.

Yukarı Çık