"Kocaman sarılmak istediğin insana,küçücük merhaba demek zorunda kalmak da en acısı." - The Originals

Vikings tartışma forumu

Tüm Forumlar > Vikings > Vİnigs mi Spartacus mü ?

yeni konu aç Vİnigs mi Spartacus mü ?

ikiside tarihte olan olaylardan esinlendir sizce hangisi ? bence Spartacus

Spartacus abartılı sahnelerinden dolayı aklımda hem kötü yer etmiştir. Cinseliğin aşırı ön plana çıkması bazen 4-5 daka cinselik izlemem. xhamsterde ayrı kategori açtıracaktı kendine nerdeyse. Onun dışında gayet güzel diziydi ama abartılı şeyleri oldum olası sevmem. Vikingi bitireli çok olmadı belki etkisi de hala bene yoğun olduğundandır. Ama dizinin ele alınınca ne kadar kaliteli bir eser olduğu ortada. Oyunculuk çok iyi, ostler konusunda ben daha iyisini görmedim. Savaş sahneleri ise, başta yetersiz gelse de gayet doyurucu(Yani ragnar kendi grubuyla şişko kralı dövünce bir garip hisettim) Spartacus belirsiz bir tarihti açıkçası. Hani temaya karar vermiş adamlar. Gladyatör, isyan vs. Sonra konu olarakta spartacus iyi gibi demişler sanki. Çünkü spartacus denilen kişi cidden roma tarihi okusanız duymayabileceğiniz bir kişilik. Hal böyle olunca spartacus tarihi bir dizi havasından çok kurguya kayıyor. Yani bağımlı değil bir şeye o yüzden imkanları bol. Sadece sonuçları beliydi. Vikingste olaylar beli biraz oynasanda fazla çıkamıyorsun dışarı. O yüzden insanlar 2. sezonda bütün olacakları öğrendiler. Artık fransaya ne zaman gidecekler, rolo ne zaman yükselecek. Bjorn ve ivarın savaşlarını izleyeecek miyiz oldu. Dizinin şimdideni ilerki 3-45-6-10 sezon belli. Dizi yönetmenleride başka türlü şaşırtmaya çalışıyorlar başarıyorlarda.

Ben emek konusunda ve çoğu konuda spartacuten daha iyi buluyoum vikingsi. Dizi hele bir bitsin öyle konuşalım. Benim için vikings. Ama bunu ezer geçer olarak söyleyemiyorum şu anlık.

Spartacu senaryosu ve oyunculuları 10/20 idi kısaca efsaneydi 1-Spartacus 2-Vikings

vikings, tabii ki de

okey vikings iyi de, spartacus bambaskadır guys

Kesinlikle Spartacus

Spartacus best of :) Ama Vikings'in de diğer dizilere göre bambaşka bir yeri vardır bende

ay emm sıpaataküaas

Yukarı Çık