"özür dilenmesini pek umursamıyorum." -house m.d.

Vikings tartışma forumu

Tüm Forumlar > Vikings > Vİnigs mi Spartacus mü ?

yeni konu aç Vİnigs mi Spartacus mü ?

ikiside tarihte olan olaylardan esinlendir sizce hangisi ? bence Spartacus

Spartacus konusuna sadık kalan bir kaç diziden yerinde bitirdiler ama efekt konusunda çöp vikings efekt konusunda üstünde açık ara.

Birisi final yapmış bir dizi birisi daha yarısında falan sayılır.Bu yüzden tartışılacak bir konu değil bu.İkisi de final yapsın öyle tartışmayı açın.Mesela Prison Break adamlar2.-3.-4. ilk sezondan çok daha kötü yaptılar ancak final bayağı güzelleştirdi diziyi.

Hiç bir dizi spartacus kadar güzel olamaz , onun kadar etkiliyici bir dizi görmedim

vikings tek kelimeyle harika dizi fakat spartacus başka spartacus'ün yeri her zaman ayrı yani spartacus

Grafiği falan bir kenara koyalım Spartacus Vikings gibi bir çok diziye ilham kaynağı olmuştur tabiki kendi düşüncem fakat Vikings'in izleyiciye aktardığı da çok değerli bence ikisini aynı kefeye koymamalıyız.

spartacüs sevenler vikins sevenlerden daha fazla ki vikings yokken spartacüs inanılmaz hayran kiltesi vardı ki hala aynı bana göre ikiside süper :D

vikingsdir hertürlü

Ya yorum yapmıştım zaten ama cidden bazıları o kadar saçmalamış ki insanın inanası gelmiyor. Spartacus'e öncü diyen bile olmuş. Neyi öncü o dizinin ya? Tamam bende çok severim de öncü olan Rome'dur Spartacus değil.

Eğer bu soru Vikings'in 3. sezon finali öncesi sorulmuş olsaydı Spartacus'le başabaş bir dizi olduğunu söylerdim. Ama Vikings'in o ne idüğü belirsiz sezon finalinden sonra Spartacus Vikings'den iki gömlek daha üstün bir dizi. Dövüş efektleri ve senaryo daha tatmin edici. Efekt olarak Vikings'de 3 sezonda Paris'in kuşatılması muhteşemdi ama ondan önceki sahneler Spartacus'takilerle boy ölçüşemez. Bana göre Spartacus'deki tek olumsuz yön aşırı cinsellik ve çıplaklıktı. Son sezonda diğer sezonlarla azalan çıplaklık ve cinsel öğeler sayesinde daha dolu dolu ve kaliteli bir final sezonu izledik

kesinlikle vikings ikisinin de senaryo sağlam ama spartacus te efektler çok kötü

Yukarı Çık