"ilgilenilmesi gerekenler; sadece hastalar değildir." -house m.d.

Vikings tartışma forumu

Tüm Forumlar > Vikings > Vİnigs mi Spartacus mü ?

yeni konu aç Vİnigs mi Spartacus mü ?

ikiside tarihte olan olaylardan esinlendir sizce hangisi ? bence Spartacus

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

bence spartacus ,, izlemekten haz aldıgım 2.dizidir 1.si person of interest . savaş sahneleri vs çok kaliteli kan efektleri güzel (kanlar kırmızı akıyor) evde iken !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPOİLER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!spoiler !!!!!!!!!!!!!!! final bölümünde yaptıkları gibi ı am spartacus diye bağırdığım çok olmuştur diziyi izlerken

Vikings tartışmasız..

Spartacus'un Dövüş Sahneleri yeter. Vikigs'deki ne öyle ilk defa kılıç kullanıyorlarmış gibi. Dövüş Sahnelerinde açık ara Spartacus önde. Spartacusde dövüş sahnelerinde nefesimi tutuyorum ama Vikings'in sahnelerinde sanki tokalaşıyorlar.

Spartacus izleyip, bitirip ardından efektleri kötü abi izlemeyen diyen arkadaşı kan tutuyordur. Efektrler ilk sezon kötü oda gayet normal eski dizi sonuçta. Ancak kurgu ve ilerde ki efektleri gayet tatmin edicidir. Viking ilk çıktığı sırada 1. bölüm yayınlanırken spartacusu izliyordum her türlü spartacus gelir.
Ki konularda farklı..

Kesinlikle Spartacus..

Spartacusun savaş sahnelerii harika heleki ı am spartacus demesi yada dövüş sahneleri olsun ve bu ordu olayı çok güzel total warı anımastıyor :))
SPARTACUS DAHA SONRA OLDU DİİYE BİLİYORUM GERÇEK TARİHTE.
Fakat Vikingsin savaş sahneleri çok daha iyi ve gerçekcilik olsun savaş olsun
40 50 kişiyle kapışmak warband vikings quest hatrlatıyor ve o gemi sahneleri olsun filan heleki floki ile ragnar dostlugu unutulmaz hayatımda izledigim en iyi 2 dizi budur..

IM SPARTAAAACUSSSSS

beyler spartacusun kan efektleri bile bile öyle yapılmış bişey. o tür dizilerin bir ismi vardı şimdi aklıma gelmiyor. bu arada ben vikingsi daha çok seviyorum

soru mu lan bu ben spartacus te ağlamıştım :DSAFSg:SDASFg vikingse yeni başladım yinede gzel ama spartacusun yeri başka

kesinlikle vikings aksini iddia eden orospu çocuğudur

Yukarı Çık