"sevdiğin işi yaparsan hayatın boyunca bir gün bile çalışmış hissetmezsin." -person of interest

Justice League tartışma forumu

yeni konu aç DC vs MARVEL

Şöyle bir karşılaştırma yapsak yorumlarınız ne olurdu? Ben marvelciyim. Çocukluğumda spiderman izleyerek büyüdüğüm için :D

cec

marvel dc den çaldığı için kesinlikle dc derim birde marvel para kazanmak için sevilen karekteri üstün yapıyor küçükken örümcek adam izlerdik orda hulku bacak omuza alıyordu ama hulk bir vursa pestili çıkçak tamam örümcekadam seviliyor ama gereksizdi dc ise sevilen karekteri yerin dibine vurduruyor smallville izleyen bilir 10 sezon dizi süpermandan başka herkes uçuyor bir tek süperman uçamıyor son bölümde uçuyor ama yerin dibine vurdurdular . bide 80 li yıllarda süperman filmlerinde süperman uzaya çıkıyor birde tur atıyor hani oksijene ihtiyacı vardı yeri geldiğinde yükseltip yeri geldiğinde sikiyonuz böyle olmaz amk bide her 2sindede saçmalıklar var kendilerine tanrı diyen karekterler var thor mesela filmde daha ironmanı yenemiyodu hulk zaten thoru ayakta siker yani sadece izleyin küfür edin olay bukadar

Bu DC vs Marvel kavgası nedir anlamıyorum. Bir sitede Marvel'ın DC den çaldığı karakterler diye bir içerik görmüştüm. Yorumlarda hep yok Marvel şöyle, yok Marvel böyle diye bir sürü hakaret etmişler. İçeriğin DC'nin Marvel'dan çaldığı karakter olanı da vardı.Bu sefer de yok DC şöyle, yok DC böyle diye hakaretler vardı. O yorumları okurken hep düşünürüm: Bu hakaretler niye? DC'ye hakaret edilmiş ama Marvel'da aynısını yapmış. Marvel'a hakaret edilmiş ama DC'de aynısını yapmış. O zaman neden hakaret ediyorlar? Anlamıyorum, gerçekten anlamıyorum... Youtube'de dolaşırken bir video görmüştüm. Biri Deadpool kostümü, biri Batman kostümü giymiş. Bir Coulson gibi, biri Stan Lee gibi giyinmişti(Başkada vardı ama hatırlamıyorum). Neyse, videoda Why are we fighting? Why not be friends ? Let's be friends! We are friends!...Diye şarkı söylüyorlardı. Bence video sonuna kadar haklıydı.Neden kavga ediyoruz? Neden arkadaş olmayalım? Hadi arkadaş olalım! Biz Arkadaşız!...

(Karakter çalma olayında bir şey anlatacaktım, anlatamadım.) Madem Marvel yada DC için sorun yok, madem "Bu karakteri çaldınız! Kaldırın bu karakteri!" diye kızmıyorlar, yada mahkemeye falan vermiyorlar? Marvel yada DC için sorun değilse bizim için niye sorun olsun? Why are we fighting?

Dc sinema konusunda salaktı. Çok Güzel Karakterleri vardı zamanında kullanmadı şimdi Marvele yetişmeye çalışıyor. Dc nin filmleri de çok iyi ama Marvel Dizi - Film de önde oyunlarda ise marvel daha fazla oyun yapıyor. Marvel Sürekli Film Oyun Gibi İşler yaparak üstde kalmaya çalışıyor ki başarıyorda DC anca uyusun Filmleride şirketin herşeye karışması gibi sebeblerle filmleride kötü istatistik olarak Marvel Her Türlü Önde.

marvel çoğu karakteri zaten dc den özenmiş araştırırsanız görebilirsiniz ve deadpool en her nekadar en sevdiğim filmleren biride olsa kesinlikle DC'ciyim

Dc tabiki.

Yukarı Çık