"-seni öptüm. +biliyorum. ben de oradaydım." -the vampire diaries

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > Lexa ve Clarke...

yeni konu aç Lexa ve Clarke...

clarke ve lexayı konuşmak..hemde türkçe.. sıkıldım yabancı dillerden.. Lexa ölürse bizde Bellamynin kanını isteriz.. yada bu dizi benim için biter..

spoıler yok bugün.. vallaha yok.. geldiğimden beri talan ettim neti.. habire candle.. içim dışım mum oldu.. lexa nın mum sevgisi.. :p bu bölüm 3-6 flash back olacak.. zaten biliyon demi.. :) buz kraliçesi ve Heda arasında ne oldu.. öğreniriz belki.. costia harici tabi.. onu biliyoz. kafasını kesip Hedaya yolladı kraliçe.. bu arada.. burayı mesgul etmek yerine.. lexa ve Clarke için oluşturduğum fake face i verebilirim cerencim.. fake seven biri değillim ama burası türkiye işte.. facede konuşmak daha mantıklı geldi.. tabi istersen.. kimse yok bizden başka burada.. buraya gene yazarız.. cloneclubü yalnız bırakmam...

ceren nerdesin ya..

of offffffffff..:p

@Sestra :D galiba elindeki sargıyı değiştirdiği bölümü diyorsun 3.sezon 4.bölüm :D Bu arada aslında Lexa ve Clarke 'ın öpüşme sahnesi 3 dakika kadar uzun bir süreymiş dizinin ayrılan zamanını aşmamak için kısaltmışlar :( :D

Lexa bu arkaaşlar sağı solu belli olmuyor blood must not have blood edi barış istiyor ama Pike ı bu barış çemberinin dışına alabilir. Aynı Finn e yaptığı gibi..

@cerencim ve @sestra twitter adresleriniz varmı varsa takip eebilirim :)

Spoiler beklemeye gerek yok bence , yarın sneak peak gelicek büyük ihtimal , zaten bölüm öncesi iki klip geliyor , biri de clexa olur diye umuyorum , cuma sabahına her şey dökülecek zaten :)

ben facebook kullanmıyorum :/ sadece twiiter ama söylediğin sebepten verebilmem mümkün değil pek :( ben buraya yazmayı seviyorum zaten yalnız değilmişiz söylemiştim sana... cloneclub ve bestekse geri dönmüş :) bu arada bugün yoğundum biraz onun için dönemedim şimdi okudum yazdıklarını.."ceren nerdesin ya.." ahahah çok tatlısın :)

bu arada bestekseye katılıyorum pikeın işini bitirecek lexa barışın onun içinde geçerli olacağını sanmıyorum

Twitter adresi vb konusunda profilimde var zaten , anında dönerim konu The 100 olunca :D

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık