"bilirsin cehennem ateşi kadının öfkesinin yanında sönük kalır." -supernatural

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > Lexa ve Clarke...

yeni konu aç Lexa ve Clarke...

clarke ve lexayı konuşmak..hemde türkçe.. sıkıldım yabancı dillerden.. Lexa ölürse bizde Bellamynin kanını isteriz.. yada bu dizi benim için biter..

cerencim saygılıyım tabi düşüncene ama Lexa ve Clarke bulusur ya.. hiç kimse yapmazsa Eliza yapar.Olmayan replikleri katıyor Lexa ve ben diyor ya Bellamye..en büyük Clexa fanı Eliza.. :) bende bir yolunu bulur onlar diyorum..

hiçbir şey anlamadım yazdıklarından sestraaaaa üç kere okudum ve anlamadım.... hatta son okuduğumda ilk okuduğumdan daha çok karıştı kafam :D

Şunu demek istiyor :
Daha yeni çıktı bu olay Twitter'da , beşinci bölümün senaryosu yayınlandı ve Bellamy Clarke sahnesindeki Clarke'ın "Lexa and I.." repliğinin normalde olmadığı ortaya çıktı. Yani Eliza Taylor o repliği kendi eklemiş :)
Eliza'nın Clexa göndermeleri ayrı bi alem zaten :D

cerencim arkadaşım haklısın ben gerçektende anlatamamışım.. cloneclube teşekkür ederim. anlatmak isteyipte beceremediğim olay cloneclub arkadaşımın yazdıkları.. :)

yani cümlenin bir yerine twitter ı sokuştursaymışsın anlayacakmışım bende gördüm onu tamamdır... bence eliza sağlam yürüyor :) ay sevgili olsalar keşke..

keşke keşke.. olsunlar işte .. bekleyip göreceğiz :) Hedam ve Clarke arasında 6. 7. 8. bölümlerden birinde bir şeyler olabilir inancı var millette. bilmiyorum.. herkes sabırsız çünkü. 11. bölüm mantıklı ama çok var.. 2*14 3*3 3*4 bölümlerini seyretmekten cümleleri ezberledim .. 3*1 i seyretmiyorum tekrar..bu dizi için Clarke'ı Hedamdan başka bir kızla görmek rahatsız ediyor.. :) beklediğimiz (en azından benim) olay bu yakın bölümlerde olacaksa (6-7-8) ilk önce Polise dönmeleri lazım.. olayın geçeceği Lexanın yatağını her yere taşımıyorlarsa tabi..:) spoıler mı verdim ne.. :)

bu arada Cerencim.. iki üç mesaj öncende Bellamy için Clarke ve Lexaya bulaşmasın yeter yazmışsın ..ben o cümleyi Clarke ve Lexayı buluşturmasın diye okuyup o yüzden sana fikrine saygılıyım gibi bir mesaj attım.. az önce anladım ve kendime gülüyorum su an.. sanırım bazen yorgunluktan yazamadığım gibi okuyamıyorumda.. :)

ben de aslında senin beni anlamadığını verdiğin cevaplardan anlıyordum yalnız hangi noktada anlamadığını anlayamadığım için bir iletişim kopukluğu oluyordu :) artık sorun yok sanırım aynı taraftayız :)

ok. aynı taraftayız.. :) su olay 11.bölümdede olsa inş rüya değildir.. eğer öyleyse Jasona Elizaya ve Alycia'ya yazacağım şey aynı.. kötü şeyler.. bence Alycia Debnam-Carey gibi bir insan Alycia'dan Heda olmuş.. harika bir oyuncu.. araya bazen aksan giriyor ama bu onu daha tatlı yapıyor..Alycıa 23 yaşında bence geleceğin Cate Blanchett'i. Cate benim için yeri çok ayrı bir oyuncu...

carolı izlemişsindir umarım son sahnedeki bakışı tanrım inanılmazdı...
ve bence alycia ve cate birbiriyle karşılaştırılamaz oyunculuk açısından senin fikrinede saygı duyuyorum tabi ama kişisel fikrim bu ayrıca oyuncuları birbirlerine benzetmekten yana değilim keza başkasına benzemeyen oyuncular ayrı bir yer edinebliyorlar diye düşünüyorum

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık