"korkma ben yanındayım diyen biri olmalı hayatınızda." -skins

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > Lexa ve Clarke...

yeni konu aç Lexa ve Clarke...

clarke ve lexayı konuşmak..hemde türkçe.. sıkıldım yabancı dillerden.. Lexa ölürse bizde Bellamynin kanını isteriz.. yada bu dizi benim için biter..

ben benim için cate gibi olacak demek istedim..gitsin ona benzesin demedim.. Alycıa yeri ayrı bir oyuncu olacak beniim için.. gerçekten harika.. benzemesinde.. cate ayrı o ayrı.. carol demişsin.. oscar goes to Cate... bence.. :)

anladım..
umarım alır oscarı almasa dai yi bir oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmeyecek :)

bencede oyunculuğu tartşılmaz..zaten aldı o oscar.. .. ama sayende filmi bir kere daha seyrettim...Cate bir konuşmada filmi yapmak neden bu kadar uzun sürdü sorusuna "Rooney'nin doğmasını bekledik " dedi.. ben koptum orada.. ha birde filmden çok önce Rooney'nin Cate için söyledikleri varki direk ilanı aşk (oyunculuğunu övüyor ama..iştee... :) her yere çekebilirsin yani o lafları ) ..zaten o videoyu seyrettikten sonra rooney neden bu kadar durgun sorumun cevabını buldum..neyse filmi yeniden seyretmek ii geldi ama tabi sürekli Hedayı düşünmeseydim daha ii olacaktı sanki.. .. taktığım zaman kötü takıyorum. nefret ederim o konuda kendimden.. ve aslında Cate konusuna fazla girmeyelim.. girersek ben çıkamam o konudan. :)

ben de takıntılıyım ya özellikle birbirine aşık iki kadın söz konusuysa :) cate ile ilgili söylediğin her şeye katılıyorum hayranlığını anlıyorum olunmayacak gibi değil lexa konusunda da cidden clarke ve lexa çıkmıyor aklımda shiplemekten yorgun düşüyorum :) ve clarke lexanın resmini çizmiş tanrım çok tatlılar ya :)

Bu konu başlığı bir Clexa shipperı için cennet oldu , spoilerlar havada uçuşuyor , yeni çıkan videolar saniyesinde izleniyor , dört dörtlük fandom ortamı yarattık resmen :D

:) katılıyorum clone club.. birde su dizi 2 günde bir yayınlansa cennetimiz daha hoş olacak gibi ama neyse.. yetinmeyi bilmek lazım.. cerencim ben dün akşam cevap yazacaktım sitede bir aksilik vardı yazamadım bir türlü.. dün akşam twitterı açtımki millet kopmuş.. görünce bende koptum tabi..;) Clarke Hedayı seviyor..Hala seviyor.. bitmedi sevgisi..gizli gizli resim çizmeler falan..birde Heda görmesin diye saklamaya çalışması tam komediydi. Clarke delimisin git öp işte ..seni sevdiğinide biliyorsun.. iki adım ötende .. ama olmaz bizi öldürmeleri lazım demi.. :) o nasıl tatlı bir uyumaktır.. dalıp gittim resmen Clarke ii dayanıyor vallaha.. birde hani su Roanla kavgasından sonra seksi geceliklerle Clarkeın odasında otururken Clarke bunu resmen kibarca kovuyor ya.. bence Calrkeın aklından geçenler "zaten delirmek üzereyim birde böyle seksi gecelikler falan.. şimdi atlayacağım üstüne Lexanın " modundan kurtulmak için bir an önce sepetledi Hedayı.. benim seyrede seyrede vardığım sonuç..yada iyice uçtuğumuda söyleyilirsiniz tabi.. :) sanırım bizim dediğimiz olacak Clarke yapacak bu sefer hamle.. Hedam 2. bir "hayır ,daha değil " lafını kaldıramaz.. bu arada bence Clarke'ın Hedanın resmini çizdiği videonun sonundaki sandıkta dağ adamlarının sonuncusu var.. Emerson.. yeni kral Roanın hediyesi.. en son buz kraliçesinin yanındaydı.. :)

lexa nın alnındaki yara izinden yola çıkarak sevişme sahnesinin 3*06 da olacağını söyleyenler var :)

ve bence de emerson

Sandıkta eli kelepçeli bir adam var , trailerda da aynı şekilde buna benzer bir detay var bence de Emerson

Emersonda toplandık yani.. bakalım göreceğiz.. Clarke'ın sol kaşının üstündeki yara izi.. evet sanki sevişme sahnesinde (elimizde olan tek sevişme sahnesinin görüntülerinden) olabilir diyorum..tam net değil ama yara var mı yok mu.. yırtınsanda görmen zor..ama benim twitter milleti (herhalde büyük ihtimal aynı insanlar olabilir) 3*7 yada 3*11 diyor.. bence 3 4 tane olsun..3*7 de olsun 3*11 de olsun ondan sonrada olsun. bize uyar.. tasarruf mu yapıyorlar anlamadım. :)

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık