"basitçe anlatamıyorsan, iyi anlamamışsındır." -albert einstein

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > Lexa ve Clarke...

yeni konu aç Lexa ve Clarke...

clarke ve lexayı konuşmak..hemde türkçe.. sıkıldım yabancı dillerden.. Lexa ölürse bizde Bellamynin kanını isteriz.. yada bu dizi benim için biter..

dördüncü bölümden bahsediyorum son sahnede lexa clarkeın odasına gittiği sahne odadan gönderdi derken onu kastediyorum o sahneden sonra lexa gitmez bir daha ayağına clarkeın demek istedim adımı clarke atar artık
ve şu city of light mevzusu dediğimiz şey kesinlikle lexayla bağlantılı ve o hapı içen çoğu insanın kaderi lexanın ellerinde olacakmış gibi hissediyorum siyah kanla kesin bir ilgisi var yinede daha kafa karıştırıcı olsun istiyorum basit beklendik bir şey değildir umarım böyle beynimiz yansın şok olalım istiyorum ahahah

anladım cerencim.. biz ne hayaller kurarken resmen kovdu kızı ya..haklısın.. bu arada ismini az önce yanlış yazmışım kusura bakma.. avatar resmin koparmış.. Hedanın bakışa bakarmısın.. aptal aşık resmen ya.. kıyamam ona.. :) lost gbi fos çıkmasında sonu.. bencede feci ters köşe yapmaları lazım..

ismimi yazmamışsın ki yanlış olsun kimin ne yazdığını karıştırmışsın sanırım :)
lexanın bakışları çok tatlı... ama son bölümde clarke da artık lexanın ona baktığı gibi bakıyor lexaya keşke evlenseler çocukları falan olsa lexa onlara ders verse... ay o ders sahnesi de çok tatlıydı... konuş konuş bitmezz bu ikisi bence haftaya takrar buluşalım burda kendinize iyi bakın......

Clarke + Lexa
<3...Clexa...<3

Lexa ölmez yapımcılar o kadar saf değildir bence he ölürse bende izlemem tabi ki. bu aralar tek ship'im Clexa çünkü :/

Lexa ölse 1 bölüm bile izlemeden bırakırım diziyi net

bu kadar Lexa fanı olduğunu bilmek süper bir şey.. bende her yanımız Bellamycilerle kaplı sanıyordum.. ağlayacağım vallaha.. :)

Avatarıda değiştirdim.. sonuna kadar Heda ve Clarke.. :) :) :)

Clexa desteklemesemde bu bölümde Belammy den soğumadım değil. Hala Bellarke desteklesemde, Lexa Clarke için halkından vazgeçerken bellamynin bencilliği çok sinir bozucu. Lexa ya ısınıyorum galiba.

lexa ve clarke ın arasına girmediği sürece bellamy istediğini yapabilir sorun yok... sonuç olarak bu da bir dizi çatışma olmadan ilerlemez ama mümkünse savaş falan çıkartsın arada katliam yapsın lexa ve clarke bulaşmasın yeter

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık