"ne derler bilirsiniz; ağzı olan konuşur. söyleyecek güzel bir şeyleriniz yoksa belki sadece çenenizi kapatmalısınız." -gossip girl

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > Lexa ve Clarke...

yeni konu aç Lexa ve Clarke...

clarke ve lexayı konuşmak..hemde türkçe.. sıkıldım yabancı dillerden.. Lexa ölürse bizde Bellamynin kanını isteriz.. yada bu dizi benim için biter..

sağ kaşıda olabilir.. kafamı toplayamıyom su anda.. emin olmak için o sahneyi seyredince devreler yandi yine bende.. :)

oylama yapıyorlar..ne zaman sevişecekler diye 3*11 açık ara farkta su anda.. ama cerencim dediğin gibi yara izi var gibi ama net değil tam..

3*11 de ne olacağını göstermiş olacaklarını gerçekten sanmıyorum ya yedi ya da altı...nerde nasıl hangi bölümde olursa olsun se vi şe cek ler bu bile yeterli bence :)...
ve burasıyla ilgili söylediklerinize de katılıyorum çok eğleniyorum yazdıklarını okurken harikasınız... kimsenin düşüncesine saygı duymakta güçlük çekmedim hiçbir zaman ama aynı şeylerden hoşlandığınız insanlarla konuşmak çok daha güzel

cerencim bencede.. bu başlığı açarken emin değildim.. ama su an iyiki açmışım diyorum.. :) hoş bir forum ortamı yarattık burada.. ve tabiki önemli değil ne zaman olacağı ama iş iddiaya bindi biraz.. bende 3*7 taraftarıyım.. 3*7 dede olsun 3*11 de olsun sonrada olsun.. bunu söylemiştim sanırım.. ve evet tam 10 saniyelik (biliyorum hiç bir şey değil ama) görüntü var o konuyla alakalı.. .. istersen sonraya o adresini yazarım. ;) bu arada bazen çenem düşer uzun yazarsam normaldede gevezeyimdir...kusura bakmayın..kafa şişirmiyorumdur inş..

3*11 de ne olacağını zaten göstermiyorlar.. biz bizdeki sahnenin ne zaman olacağını oyluyoruz.. herkes kendince bir yorum yapıyor.. :)

anladım da bence 11. bölümle ilgili bi şeyi erken vermezler bu kadar onu demek istedim,,,,,, ve uzun yazman hiç sorun değil okuması keyifli oluyor :)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

prada haklısın.. ne bileyim.. sahne en fazla 3-4 günlük.. o kadar olması lazım.. zaman konusu biraz benim hep sorundur.. zaten benim avatarda o sahneden.. aslında avatarım bile spoiler.. :) CLEXA BED SCENE HOLY SHIT !!! youtubeda yaz.. :) istemedin ama verdim sana spoiler.. istemezsen bakmazsın tabi.. sahne gerçek..gerçek olması lazım.. herkesin bahsettiği sahne bu ..

bu sahne üç günlük falan yeni değil ki the 100 izleyen herkes biliyor pek spoiler olmadı :) ayrıca gerçek evet kesinlikle gerçek :)
ve spoiler yemekten rahatsız değilim bana çok iyi geliyor spoiler yemek :)

yalnız bu başlığa girip okuyanlar için hoş olmaya bilir :D

spoiler tusuna bastım.. açmasınlar onlarda... :) eski mi bu sahne.. :( :( ben yeni buldum ama.. bu diziyi geç keşfettim ben.. olsa olsa 2 hafta oldu keşfedeli.. baştan bilseydim.. spoılerların hepsini ben patlatırdım.. :) malum sitede gezerken arkadaşların öpüşmesini buldum.. hadi bi bakayım dedim diziye...2 günde 3. sezona geldim o süratle.. 3-8 de Heda ve Clarke insan gücüyle çalışan asansörde kalacaklar.. nasıl olacaksa.. elektrik kesilme şansı yok ama.. inş. yakınlık olur orada.. . gene 3 -11 e çıkyor yollar.. iddiayı kaybettim kahretsin.. .. neden 3*7 dedim ki sanki..

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık