"hiç iyi niyetli olup da hata üstüne hata yapmışsın gibi hissettiğin oldu mu?" -teen wolf

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Şu Kız Yorumlarına Sinir Oluyorum(Kızlar Gelmesin)

yeni konu aç Şu Kız Yorumlarına Sinir Oluyorum(Kızlar Gelmesin)

Evet erkekler bunu insan okuyacak diyecek tipler aranızdan elbet çıkacaktır 2 dakika okuyun DİZİLAB a katkıda bulunun

Bir insanevladı bu kadar saçmalayabilir mi?Dean ,Sam ve Castiel e tapıyorlar resmen arada Crowley e de ,k*vin e tapan bile gördüm mk asdasd(kevin e e yok inciciler bilir) kızlar madem yorum yapacaksınız akıl süzgecinizden geçirin sanki her gün gelip sizin yorumunuzu okuyacaklar gibi yorum atıyonuz diziyi ergen kız dizisine çevirdiniz ya ayıp bizde burdayız hepsi yoruma abanmış hepside birbrinin ayrı bundan sonra birbirini tekrar eden kız yorumu görürsem eksilicem

Mesela 1.yorumda Dean bu bölüm bunu yapmamalıydı falan diyor diyelim onu beğenicem fakat onun tekrarını yapan ve prim peşinde koşan deanaşkçı ,samaşkçı, castaşkçı ,crowaşkçı gördüğüm zaman eksileyecem sizde bence aynısını yapın böylece bölüm altındaki feminist etkiden kurtulup cinsiyet arası eşitliği yeniden kurarız

feministliği nasıl tanımlıyorsun acaba da feminist etkiden kurtulup cinsiyet arası eşitliği kurmayı düşünüyorsun? ayrıca isteyen istediği yorumu yapabilir buna karışabileceğini sanmıyorum. tamam eksilersin falan filan ama konu açıp bunu dile getirmen komik bi durum. hoşuna gitmiyorsa eksile git kardeşim ya da dizini izle yorumunu yap okuma kimseyi.

Hayır siz taşaktan fırlamalar rahatsız olmadan yorum bile bırakamıycak mıyız???? Adam yakışıklıysa isteyen söyler bunu sana noluyo. '' Kızlar yorum bırakıyor, bir şeyler hakkında fikirlerini sunuyorlar. Dünyadan temizlememiz gereken bir şey'' Ayrıca feminizm erkeklerden kurtulmak falan değil cinsiyet eşitliği, ama öyle görünüyorki eşitlik sizin krılgan egolarınızı tahrik ediyor çünkü her alanda üstün olduğunuza/olmanız gerktiğine inanıyorsunuz

Çoğunun yaptığı öyle ama diğer dediklerine katılmıyorum

cünipias git bu siteden yok ol

Diziyi ergen dizisine çevirdiklerini düşündüğün halde hala izliyorsan sen de ergensin demektir. Bölümün altındaki feminist etkiden kurtulup cinsiyet eşitliği sağlama isteğini hiç anlamadım...

feminist:Kadın-erkek eşitliğini savunan kişi. KElime anlamı bu gerizekalı

Öncelikle bana karşı sefer başlattığınızı biliyorum bu konuda sizin görüşlerinizden sonra çok fazla araştırma yaptım ve bu tepkileriniz beni üzdü ne taşşak fırlaması olduğumuz kalmadı ne de siteden kovan eğer merak eden varsa 4 ayımı arkhamda geçirdim sırf dizilabta spoiler verdiğim için özellikle dexter ve supernaturalde o yüzden size küfür ederek tekrardan arkham a gitmeyi düşünmüyorum.

Feminizm bu maske altında yürütülüyor.Kadın erkek eşitliğini yanlış demişim kadın erkek hukuksal alan dışında eşit değildir.Hukuksal alanda bile bazı eşitsizlikler var burda kadınları aşşağılamaktan dolayı değil sadece kadınların duygusal yönden daha etkiye açık olduğunu söylüyorum şu koskoca hukuk tarihinde özellikle TÜRK hukuk tarihinde idam kararı verebilen kadın sayısı azdır buda kadınların karar verme konusunda nasıl aciz olduklarını gösterir.Erkekler de çocuk yetiştirme de acizdir bunun en büyük örneği bir kadın adama çocuğunu emanet etmiş adamında çocuğu karı koca bunlar,adam bilgisayara dalmış 2 gün sonra bebek açlıktan ölmüş,şimdi orda anne olsaydı annelik hormonu ve duyguları sayesinde bebeği yaşatmazmıydı yaşatırdı ama erkekler bu konuda ilgisiz bu adamınki ayrı bir ilgisizlik hatta şerefsizliktir neyse anlatmak istediğimi anlatmışımdır sanırım okuyan varsa teşekkür ederim KADIN ERKEK EŞİT DEĞİLDİR BUNU ÇIKARTTIM HEPSİNİN AYRI GÖREVLERİ VARDIR HUKUKTA BİLE KADININ ACİZLİĞİ BEBEK BAKMA KONUSUNDA DA ERKEĞİN ACİZLİĞİ GİBİ ÖRNEKLER VERİYORUM EN BASİTİNDEN LÜTFEN ÖNCE TUTTUĞUNUZ FANATİĞİ OLDUĞUNUZ GÖRÜŞÜNÜZÜ BİLİN O FEMİNİSTİM DİYİP HDPYLE YAN YANA YÜRÜYENLERİ ÇOK GÖRDÜK

NOT:KIZLAR gelmesin dedim kızlar akın etti gidin buradan

Lovestaddy misin ne sin kardeşim ergen falan değilim çok şükür beni sitedeki deanşklarla karıştırma kimseyle sıkıntım yok kinim falan yok benim yol al lütfen

Ülkede herşeyin yobazı olmuş feministin yobazı dinin yobazı ...böyle gider siyasete çekmek istemiyorum ama olay feminizmden açıldı açtırmayın bayramlık ağzımı lütfen

fazla abartarak yazanlar var mı, var? Tamam, ama Dean'i sevipte bunu dile getirme gibi bir hakkımızda var, sana ne. Bak mesela: "Ben Dean'i seviyorum ya 10. sezondaki saçları çok tatlıı" Battı mı? Öldün mü?

Yukarı Çık