"hiçlik hakkında konuşmaya bayılırım. hakkında bildiğim tek şey bu." -luther

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Şu Kız Yorumlarına Sinir Oluyorum(Kızlar Gelmesin)

yeni konu aç Şu Kız Yorumlarına Sinir Oluyorum(Kızlar Gelmesin)

Evet erkekler bunu insan okuyacak diyecek tipler aranızdan elbet çıkacaktır 2 dakika okuyun DİZİLAB a katkıda bulunun

Bir insanevladı bu kadar saçmalayabilir mi?Dean ,Sam ve Castiel e tapıyorlar resmen arada Crowley e de ,k*vin e tapan bile gördüm mk asdasd(kevin e e yok inciciler bilir) kızlar madem yorum yapacaksınız akıl süzgecinizden geçirin sanki her gün gelip sizin yorumunuzu okuyacaklar gibi yorum atıyonuz diziyi ergen kız dizisine çevirdiniz ya ayıp bizde burdayız hepsi yoruma abanmış hepside birbrinin ayrı bundan sonra birbirini tekrar eden kız yorumu görürsem eksilicem

Mesela 1.yorumda Dean bu bölüm bunu yapmamalıydı falan diyor diyelim onu beğenicem fakat onun tekrarını yapan ve prim peşinde koşan deanaşkçı ,samaşkçı, castaşkçı ,crowaşkçı gördüğüm zaman eksileyecem sizde bence aynısını yapın böylece bölüm altındaki feminist etkiden kurtulup cinsiyet arası eşitliği yeniden kurarız

jace yukarıdaki yorumları okurmusun lütfen ne taşşaktan fırlama yaptı beni feminenler ne de siteden kovdular eğer ben aynısını deseydim çoktan arkhama silik yemiştim nerede bu dizilab adminleri?adalet nerede?abartanlar çok fazla deaninkarısı kızı adında nickler var sizin yüzünüzden jensen ackles ten soğudum yeter hacı yeter

Açıkçası ben de bir kız olarak bu durumdan çok rahatsız oluyorum, dizinin güzelliğinden çok içindekilerin yakışıklılığından bahsediliyor. Cidden hoşuma gitmiyor , tamam özgürsünüz anlıyorum her istediğinizi yazarsınız ama dizi dizilikten çıkmış sizin için erkekleri seyretme paneli olmuş . Tabii ki ben de Jensen'ı Jared'i Misha'yı falan seviyorum , tatlı buluyorum ama cidden biraz abartıyorsunuz , şu izleyici kitlesi yüzünden diziyi ergen dizisi sanıp izlemeyenler var.

Ya hiç öyle yorum yapmadım ama kardeşim sanane. İsteyen istediğini yazar. Evet bazı kızlar abartıyor ama yine de karışamazsın. Bunu konu yapman komik.

Yok kadın idam kararı veremez, duygusaldır. Yok erkek çocuk bakamaz, annelik hormonu yoktur. Kadın erkek eşit değildir....
Bırakın bu ayakları, zorunda kalırsa herkes her şeyi bal gibi de yapar. Kimse cinsiyetini ve ırkını tercih edemiyor doğmadan önce. Bu yüzden kimsenin kimseye karşı doğarken tercih edemediği şeyler yüzünden görevi yok.
Feminist akımın da aslında bunu savunduğunu düşünüyorum ben. Bazı kıt beyinliler yanlış yorumluyor olabilir ama bu gerçeği değiştirmez.

Ayrıca yorumlarda yazılan görüşler senin kişisel haklarını ihlal etmediği sürece sırf istemediğin için konu açman saçma.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

kız düşmanı ibne

belks sağolasın sonunda anlayan çıktı,ecem s karışırım sanane arkadaşım sen saçma sapan yorumlarınla göz zevkimi bozamazsın her bölüm yorum altı deanaşkçılar görmek zorunda değilim UMUT kızların arkasından gezen berkecansın sana fikrini soran yok defol git len

Bu umuta çok pis sövecem atacaklar beni ulan ... ver telefonunu konuşalım kimmiş ibne gösteriyim

Lovetaddy misin nesin doğal olarak değiştiremediğimiz şeyleri kabullenmemiz gerekir feministler insanlara kıt beyinli diyorlar ama her sol her lgbti yürüyüşünde en ön saflardalar nedeni ne biliyor musun TÜRK düşmanlığı!pekaka gibi kalleş terorist örgütü ile bile yanyana yürür bu gazinocu kadınlar(orijinalini söylerim mimliyim küfürden atarlar sen anladın).

Feminizm in amaçları şunlardır gerçek amaçları size öğretilen töplöm möslök öşöştlöğö ködön öşötlöğö değil canım;

-Kocalarınızı bırakın boşanın veya evlenmeyin evlenirseniz de çocuk yapmayın evcil hayvan bakıp severek dünyaca ünlü para babası rockefeller ve rotschild ailelerinin nüfus kontrolü yapmasını sağlayın çünkü onlara lazım olan 5 milyon insan 7 milyar insan değil

-Lezbiyen olun ibne olun lgbti ile onur yürüyüşü düzenleyin,polise taş atın.

-Haklıları değil sizin adamınız olanları savunun çünkü solcunun yobazı yobaz değildir mantığı örnek verirsek ekmek almaya sapanla giden martıya ölümsüz diyip ege kampüsünde vahşice öldürülen FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU na küfür edip faşist piç ,zaten ülkücüydü gebersin diye sövmek ve onu aşağılamak en büyük örnektir.

-Solcu düşüncelerinizle dini ve ahlakı yıkın büyük birader yönetimi oluşturun insanların hayatını sol diktayla yönetin.

-Kocalarınızı kılıbık yapın erkeği ezin ataerkillikten yakının ama HAS TÜRK KÜLTÜRÜNÜN HAKİM OLDUĞU KAĞANLIKLARI ES GEÇİN ÇÜNKÜ KURULTAYDA HATUN YOKTU YA KAĞANIN YANINDA FAŞİST KAĞAN HATUNU ALSA BİLE SEBEBİ VARDIR BUNLAR HEP TAYYİBİN OYUNLARI ...gülüyorum tek kelimeyle size has Türk kültürü anaerkildir ama sizin bildiğiniz kılıbıkoğlan sistemi değil önce kendi soyunuzu sopunuzu bilin aranızda başka soydan varsa o da kendi soyunu sopunu bilsin ama bu sınırlar içerisinde TÜRK tür alt etnik gruplar üst etnik olarak asla ama asla kabul edilemez.

-Mağdur edebiyatınız olsun ki ülkücüleri ülkücü hareketi,alperenleri mafya yapabilesiniz MİLLİYETPERVER DİNPERVER İNSANLARI YOBAZ OLARAK GÖSTERİN TAYYİP GİBİLER VARKEN...ALLAHU TEALA sizi YÜRÜTTÜRMEYEN ALPEREN KARDEŞLERİMİZDEN RAZI OLSUN ÜLKÜCÜ ÜLKÜCÜNÜN HAS KARDEŞİDİR CcC
Bana ibne diyen zat gerçek ibneler ibneyi koruyup kollayanlardır ki ben ibneleri koruyup kollayanlara savaş açtım.

-Sol kitap okumadan,solu savunmak ve halkların kardeşliği diye büyük bir yalana inanç duymak....

-Aç bakalım araştır Türk tarihinde kaç tane idam yapan kadın hakim var?

-Tomris Hatunu bilmez feministim der hadi be ordan alsancak feministi....

saysam daha çok gider siz önce bizim KAĞANLIKLARIMIZI bilin arap kürd ermeni kültürleri ile TÜRK Kültürü nü kıyaslıyorsunuz haşa burada ırkçılık yoktur burada gerçekler vardır TÜRK KAĞANININ YANINDA KURULTAYLARDA HER ZAMAN HATUN BULUNURDU ONA DANIŞILIRDI,ermeniler tipik kafkas ortadoğu kadın kiliseye sokulmaz,kürd desen kadını önden,arap desen arkadan yürütür asla yanında yürüttürmez siz siz olun her şeyden önce TÜRK milletinin bir şahsiyeti olup vatana millete dine bayrağa şehide karşı gelmeyin.

Dizilab yetkilileri lütfen görün şu bana küfür edenleri küfürsüz bir şekilde yazmaya çalışıyorum hakaretsizce kimse ırkçılık yaptın falan demesin gerçeği söyledim ırkçı falan değilim milliyetçi bir TÜRK genciyim bu siteyi seviyorum siteden tekrar kovulursam şirketinize ve sitenize karşı hiç bir güvenim kalmaz ve arkadaşlarımın arasında sizin reklamınızı yapmama olanak sağlayabilecek ADİL bir delil kalmamış olur

Umutun profile baktım yaş 12 ahahah vazgeçtim verme telefonunu abisi asdasdsdfsdf dizilab yönetimi kusura bakmayın boşu boşuna küçük bir kardeşimizi ispitlemişim hemde terbiyesiz olanını asdasdasdassfdfs

Yukarı Çık