"oz’un geri kalanında kimse kendisine davranılmasını istediği gibi davranmaz." -oz

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Şu Kız Yorumlarına Sinir Oluyorum(Kızlar Gelmesin)

yeni konu aç Şu Kız Yorumlarına Sinir Oluyorum(Kızlar Gelmesin)

Evet erkekler bunu insan okuyacak diyecek tipler aranızdan elbet çıkacaktır 2 dakika okuyun DİZİLAB a katkıda bulunun

Bir insanevladı bu kadar saçmalayabilir mi?Dean ,Sam ve Castiel e tapıyorlar resmen arada Crowley e de ,k*vin e tapan bile gördüm mk asdasd(kevin e e yok inciciler bilir) kızlar madem yorum yapacaksınız akıl süzgecinizden geçirin sanki her gün gelip sizin yorumunuzu okuyacaklar gibi yorum atıyonuz diziyi ergen kız dizisine çevirdiniz ya ayıp bizde burdayız hepsi yoruma abanmış hepside birbrinin ayrı bundan sonra birbirini tekrar eden kız yorumu görürsem eksilicem

Mesela 1.yorumda Dean bu bölüm bunu yapmamalıydı falan diyor diyelim onu beğenicem fakat onun tekrarını yapan ve prim peşinde koşan deanaşkçı ,samaşkçı, castaşkçı ,crowaşkçı gördüğüm zaman eksileyecem sizde bence aynısını yapın böylece bölüm altındaki feminist etkiden kurtulup cinsiyet arası eşitliği yeniden kurarız

Sende yaşa cünup reyiz :=)

Öncelikle senin kızlar gelmesin tutumun baya bir yanlış. Şu sıralar internet yavaşlatıldı diye forumda öyle gezeyim dedim dizi dolana kadar, spn izlemediğim halde bu başlığın baya bir ilgimi çekti.

Senin Dexter forum olayını maalesef biliyorum. Orada sana özel başlık açan birisi vardı küfretmişti falan ve inan şu an küfür dışında hiçbir farkı yok bu olayla o olayın.

Bana gelip fotoğraflarını gösterip ''aağğğyy çoğk tatlığ çoğk yakışıklığğ'' diyen insana ben de inan sinir oluyorum. Yinede bu şekilde değilde düzgün bir üslup ile yazılıp sadece bir fikir belirtildiğinde sorun teşkil ettiğini düşünmüyorum. Yani ben de dizi izlerken buraya yazmıyorum ama kendi kendime ''bu çocuk çok yakışıklıymış, şu kız çok güzelmiş'' diyebiliyorum.

Sonunu feministliğe bağlamış olmana anlam veremedim pek. Çünkü BMS izlerken erkeklerin de oradaki kızlara ne yorumlar yaptığını ya da sözlüklerde oyuncularla ilgili nasıl yorumlar yapıldığını gördüm. Bu iki cinsin de yaptığı bir şey aslında. Kızlar da konuyu baya saçma yerlere çekmiş baya kaymış konu. Kimse anlatmak istediğini anlatamamış tahminimce. Yine de evet haklısın feminizm denilen toplum bilimi çok fazla sapmış durumda ve bu gerçekten sinirlerimi çok bozuyor, aralarında asimile olmaktan cidden korkuyorum.

alaskay sen eskiymişsin senide takip ediyim ben eski düşmanlarımı veya dostlarım neyse takip ediyorum batman joker tarzı sonuçta geçmiş geçmişte kalmalı neyse bu konuya gelirsek istediğimi biraz saldırgan bir üslupla anlattığım doğrudur ama onlarda bana feminist seferleri düzenledi 2 sayfa feministlere ait resmen Allah tan beni destekleyen azda olsa var senin gibi...bende feminizmin gerçek amacını bilenlerdenim bende asimilasyona karşıyım TÜRK kökenli olmayan fikirlerin çoğu düşmanıdır köken derken ırkçılık anlama milliyetçilik kavramı ülkücülük kavramı olarak algıla....

Her bölüm altında kızlar saçma sapan yorum yapıyor ve göz zevkimi bozuyor,farklı olsa tahammül edicem de banane deanin yakışıklılığından samin boyundan crowleynin sakalından castielin paltosundan?!kaliteli yorum arıyorum bölüm ya da dizinin geneli ile ilgili yok!yok olmasa da çok değil bu da ben, bir supernatural hayranı olarak üzüyor çünkü bu demektir ki ergen kitle baskın kitle bu yüzden bu ergenlere savaş açtım lütfen konuma gelmesinler benden olanlar gelsin ya da tarafsız olanlar

onlarında ergenlıgı bu sekılde gecıyor cunup reis bak tatılde gledim senın konularını takıp edıyorum adamsın cunupcum takma kafana onlar sefer ederse biz fetih ederiz diyip uzaklasayım konudan banada sadırmasınlar

Olur paşam nasıl isterseniz , arkamızda incici kardeşlerimizin olduğunu bilmek güzel bir şey sen yavaştan kaç feminikli seferleri yeme sende aleykümselam

Cünupias, Türk düşmanı olup feminist olanlar olabileceği gibi milliyetçi feministler de vardır. Siyasi görüş ve feminist akım birbiriyle alakasız. Çok genelleme yaparak konuşuyorsun. Gördüğün bir kaç kişiyi, herkes öyleymiş gibi anlatamazsın. Bu yorum başlığı da aynı şekilde. Deanaşkımcı kızlar var ama bütün kızlar bu tarz yorumlar yapmıyor. Cinsiyet belirtmeden şikayetini dile getirmeliydin.

Yorumlara bakmazasan fazla bir şey kaybetmezsin o halde.

Şu konuya cevap vermek için hesabıma giriş falan yaptım, çünkü cidden etrafta bu kadar boş insan görmek beni sinirlendirmeye başladı. Şimdi öncelikle, hangi hakla bir insanın yorum yapmak gibi öznel bir eylemini eleştirip bunu yapılmaması gereken bir şey olarak addedersin, sen kimsin? Hadi bunu bir kenara bırakalım çünkü bu ara nedense nefes alan, karşısındakini yargılama hakkını bir şekilde buluyor kendinde. Kardeşim, (Yaşını bilmem etmem ama şu yorumun sahibinin yetişkin bir birey olması ihtimali üzerinde durmak istemiyorum) "Böylece bölüm altındaki feminist etkiden kurtulup cinsiyet arası eşitliği yeniden kurarız" diye bir cümle kurmadan önce, kullandığın kavramlar hakkında bilgi sahibi olman gerekir. Aksi takdirde, şu an olduğu gibi kendini komik duruma düşürürsün sadece. Feminizmin öğretisi, cinsiyetler arası EŞİTLİK üzerinedir. Kulaktan doğma bilgilerle, 'Abi feminizim kadını erkekten üstün tutar' diye gezinmekle burada yaptığın eleştiri değil boş bir yargılama olur, onu da kimse ciddiye almaz zaten. Bunu da ciddiye alır mısın almaz mısın bilmem ama sizden o kadar çok görüyorum ki etrafta bu sıralar, şunları yazmasam kendime ayıp ederdim. O yüzden lütfen, eleştireceğin noktalar hakkında yeterli bilgin olsun ve diyelim ki yeterli bilgiyi edindin, yapacağın şey eleştiri olsun yargılama değil. Sevgiler.

Yukarı Çık