“kirpileri seviyorum. tanrının güçlü bir espri anlayışı olduğunu gösteriyorlar." -fringe

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Şu Kız Yorumlarına Sinir Oluyorum(Kızlar Gelmesin)

yeni konu aç Şu Kız Yorumlarına Sinir Oluyorum(Kızlar Gelmesin)

Evet erkekler bunu insan okuyacak diyecek tipler aranızdan elbet çıkacaktır 2 dakika okuyun DİZİLAB a katkıda bulunun

Bir insanevladı bu kadar saçmalayabilir mi?Dean ,Sam ve Castiel e tapıyorlar resmen arada Crowley e de ,k*vin e tapan bile gördüm mk asdasd(kevin e e yok inciciler bilir) kızlar madem yorum yapacaksınız akıl süzgecinizden geçirin sanki her gün gelip sizin yorumunuzu okuyacaklar gibi yorum atıyonuz diziyi ergen kız dizisine çevirdiniz ya ayıp bizde burdayız hepsi yoruma abanmış hepside birbrinin ayrı bundan sonra birbirini tekrar eden kız yorumu görürsem eksilicem

Mesela 1.yorumda Dean bu bölüm bunu yapmamalıydı falan diyor diyelim onu beğenicem fakat onun tekrarını yapan ve prim peşinde koşan deanaşkçı ,samaşkçı, castaşkçı ,crowaşkçı gördüğüm zaman eksileyecem sizde bence aynısını yapın böylece bölüm altındaki feminist etkiden kurtulup cinsiyet arası eşitliği yeniden kurarız

Amip... ulan dangalak olgunlaşmamış beyin yapını ve daha kendi kafanda betimleyemediğin düşünce kırıntılarını da al git buradan. Sen milletin zevklerini görmek istemiyor, göz zevkini bozduğunu beyan ediyorsan. Ben de senin ayakkabı numarandan hallice olan IQ seviyen ve leş espiri anlayışınla yapmış olduğun (kevin'a e yok) espirisini ve yaptığın sexism (cinsiyetçilik) içeren ve karşı cinse kin besleyen, eleştiri ve/veya aşağılamalarına katlanmak zorunda değilim. Ha açarsın insan gibi konunu yazarsın buraya :

"Arkadaşlar dizinin yorumlarında gördüğüm (senin tabirin ile) falanca-aşkçı'lar sizcede çok fazla olmadı mı ? Hatta Diziye başlamayı düşünen kişiler bu yüzden diziden soğuyorlar sizce de bu gibi durumları kendi sosyalmedya hesaplarınızda yapmanız daha sağlıklı olmaz mı ?"

O zaman anlarım da bkz: bu nedir ak.

Not: İlk ve belkide son yorumum olabilir forumlarda bütün nefretimi olabildiğince saygı çerçevesinde (!) kustum. Kime göre saygı çerçevesinde kime göre değil tartışmaya çok açık olmasına rağmen bu bayık görüşlerin 4 gün gibi bir süredir burada bulunduğunu düşünecek olursak, söylediklerim ingiliz kraliyet konuşması kadar kibar ve asildir.

Öncelikle buradan maybe1450 ye teşekkür ediyorum,maybe1405 beni anlayabilen buradaki tek adamsın Allah razı olsun kardeşim....

Artık dayanamıyorum dizilab görevlileri adminleri özür dilerim ama bu kadar hakereti kaldıramam ne amiplik kaldı ne ibnelik ne de bana öğretmenlik taslayanları lütfen mazur görün küfürlerimi ve hakaretlerimi,sadece küfürleri sansürleyerek koyucam.

FurkanM ben amipsen sen elektronun içindeki parçalardan birisin gelmişsin sadece hareket etmene yarayan atom altı parçacıklarınla yorum yazmışsın bok atmışsın.Bende en azından olgun olmasa da beyin var ve kalp var sende o bile yok su ayısı seni...Göz zevkim bozuluyor sende ıq benim 3 yaşındaki kuzenimin ayakkabı numarası kadar amk gelmiş bana atar yapıyon.Espri anlayaşımdan sanane lan dangoz sana mı sorucam nasıl espri yapacağımı zütoğlanı seni...

Sexism falan yapmadım yırtık dondan çıkar gibi çıkma birader; bana göre ve gerçeğe göre kadın erkek eşit değildir işlevleri farklıdır eşitliğe çok az yakınlardır çünkü Tanrı hepsini ayrı bir güzel yaratmış ve onlara görev kılmış,bazı yerlerde biri birine üstün ötekisi de ötekisine üstün gelebilir bunu anlatmaya çalıştım demek anlayamamışsın ,ayrıca senin bunu anlayamayacak kadar kapasitesiz kinli yorumları kınıyorum bana ne yapacağımı öğretemezsin,zihinsel engelli olmasan daha aşağılar söverdim sana da gerek yok Alladan bul gerzek herif....

Nefretini saygı çerçevesinde (!)kusmuş senden daha asillerini gördük inanmasak asil yutturacak bize kenar mahalle şoparı...İngiliz kraliyet konuşması yaptım dediğin şey faşo ağa nın nutkudur,o yüzden seni takmıyorum

k*vin e e yok esprisini zevk için yaptım sanada benden şu hediye;Furk*nM eye a yok şimdi defol git

küfür etmek için küfür eden çocuk git önce cümle kurmayı öğren sonra büyüklerini eleştir. Hayal dünyandan da çık yok arkhamdan gelmişmiş. Senin gibilerle uğraşacak ne vaktim nede sabrım var, gün gelirde karşılaşırsam seninle orada burada bu cümleleri inşallah yüzüme karşıda kurarsın milenyum çağı ötesi ergen seni

Sen mi benim büyüğümsün faşo ağa ? Var git yoluna benim profilimde yazan kimseyi ilgilendirmez ordaki arkham önüm derken ki inceyi anlamadıysan veledsindir daha fazla yazmaya luzüm yok senin gibilerle eğer erkeksen telefon verirsin adres verirsin değilsen susarsın

diziyi izlemiyorum forumda karşılaştım da bence adam haklı yani Teen Wolf'ta Stiles'a tapan kızlardan bir farkı yok bence ya tamam seversin de cidden dizinin kalitesi düşüyor böyle yorumlarla bir kız olarak bu durumdan şikayetçiyim her dizi için geçerli bu sev ama tapma

Sağol sonunda benim gibi düşünen bir karşı cinsimi buldum kadının dibisin,elbette sevmelerine lafım yok olamaz da ayrıca ben dean ve sam i abim gibi görüyom neredeyse 10 sezondur izliyom bu diziyi bir yaşanmışlıklar bağlanmışlıklar oluyo ama bunu illa sekse mi dökelim her bölüme dean ı luv yu ,casitelin gözleri çoh güzel,sam çok yakışıklı ve uzun crowley bir numara sakallarına hayranım ...vs tarzında yorumlar benim sinrimi bozuyor ve güzelim dizinin kalitesini düşürüp ergen dizisi haline sokuyor yazık valla SEV AMA TAPMA diyerek senin sözünle bitiriyorum beğenimi verdim tekrardan sağolasın

@bstemlkrn bence konuyu açan arkadaş zaten dediğin gibi eksiliyor ve tek bir kişi olmak yerine benimle aynı fikirde olanlar beni desteklesin diyor, yani zaten dediğini yapıyor. konu açma sebebi de destek istemesi.

Şu forumda gereksiz konular açmayın lan ergen olan sizsiniz milletin kendi fikri hoşuna gitmiyorsa okuma bu kadar bitti .

Adı cünupias olan birinin böyle bir başlık açarak ciddiye alınmayı beklemesi siteye onun gibi 12 yaş sınırını geçemeyenlerin de üye olmasına izin verilmesinden bile daha komik.

@KingNiklaus kızları bu şekilde eleştirip konu açması saçma geldi sadece. bu dizide olsun ya da başka dizide olsun kızlara da güzel yorumlar yapan erkekler var ama ben hiç bir kızın bu konuyla ilgili konu açıp kendine destek aradığını görmedim -ki böyle bi konuda yanında destek aramasına ne gerek var. bu sinir bozucu bi durum bence ve cünupias adlı kullanıcı bunun için konu açabiliyorsa bende onun açtığı bi konuya yorum yapabilirim başlığa "kızlar gelmesin" yazması da hiçbir şekilde kimseyi etkilemez.

Yukarı Çık