"aşk mı? ne yararı var. tamamiyle hüzün kaynağı." -skins

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Şu Kız Yorumlarına Sinir Oluyorum(Kızlar Gelmesin)

yeni konu aç Şu Kız Yorumlarına Sinir Oluyorum(Kızlar Gelmesin)

Evet erkekler bunu insan okuyacak diyecek tipler aranızdan elbet çıkacaktır 2 dakika okuyun DİZİLAB a katkıda bulunun

Bir insanevladı bu kadar saçmalayabilir mi?Dean ,Sam ve Castiel e tapıyorlar resmen arada Crowley e de ,k*vin e tapan bile gördüm mk asdasd(kevin e e yok inciciler bilir) kızlar madem yorum yapacaksınız akıl süzgecinizden geçirin sanki her gün gelip sizin yorumunuzu okuyacaklar gibi yorum atıyonuz diziyi ergen kız dizisine çevirdiniz ya ayıp bizde burdayız hepsi yoruma abanmış hepside birbrinin ayrı bundan sonra birbirini tekrar eden kız yorumu görürsem eksilicem

Mesela 1.yorumda Dean bu bölüm bunu yapmamalıydı falan diyor diyelim onu beğenicem fakat onun tekrarını yapan ve prim peşinde koşan deanaşkçı ,samaşkçı, castaşkçı ,crowaşkçı gördüğüm zaman eksileyecem sizde bence aynısını yapın böylece bölüm altındaki feminist etkiden kurtulup cinsiyet arası eşitliği yeniden kurarız

Bir gerizekalılığın ardına başka bir gerizekalılık katmak zorunda mısın? Kadın erkek aynı demiyoruz ama bu eşit olmadıkları anlamına gelmez. Ayrıca kadınların duyguların etkisi dışında karar vermekten aciz olduğunu söyleyemezsin. (erkekler egolarının etkisi dışında karar vermekten aciz desek hemen genelleme yapmayın demeye falan başlarsınız) bu tamamen toplumun gerizekalı yetiştirme biçimiyle alakalı. Anne baba olayında da öyle. Bir anne bir baba, iki eşcinsel anne veya iki eşcinsel baba tarafından yetiştirilen çocuklar arasında duygusal yeterlilik açısından hiç bir fark olmuyor.
Ayrıca bunun hdp ile falan hiçbir ilgisi yok, siyaset katmaya çalışma. (Sanıyorum ki sen de o siyaset dahil her şeyi bildiğini sanan ve herkesten-özellikle kızlardan üstün olduğunu düşünen erkek tiplerindensin)
Ve ''kızlar gelmesin dedim kızlar akıın etti) bak yine aynı yere geliyoruz

iamanalien dahil bana destek olmayan kızlar TÜRK KIZI değil senin gibi feminist solcu pkklı erkek düşmanı evde kalmış kız kurusudur.TÜRK KIZI asildir onurludur yüreklidir ve gururludur.Kendinin istenmediği yere hiç gelmez ve sekip durmaz ordan oraya...Yaşı 12 demişler görseler ERKEEEEEĞĞĞĞĞK diye atlarlar kucağıma peh çokta umrumda ilkokul terk yaftalarınız....

BEN KONUNUN BAŞINA YAZDIM GELMEYİN ULEN GELİCEKSENİZ DESTEKLEYİN BU KONU BENİM KONUM GİDİN BAŞKA YERDE AT KOŞTURUN FEMİNİSTLERDEN NEFRET EDİYORUM VE KONUMA GELMEMELERİNİ RİCA EDİYORUM

ELHAMDÜLİLLAH TÜRKÜZ VE MÜSLÜMANIZ;AHLAKLIYIZ feministlik adı altında erkekleri kılıbık yapmaya çalışan pislik harekete karşı bizde TÜRKÜZ , Yaşasın ahlaklı ulu TÜRK milliyetçiliği

İstediğiniz kadar akın edin haçlı sefer yapıyorsa TÜRK te cihad yapar

adayım cünupias oy veriyorum! adjfklmn

Sağol bozkurtaşkı senin gibiler olmasa linç edicekler bu feministler beni

bi şey değil Cünupias başkan :P

İnci kısmını okuduktan sonra bir kanım ısındı 2.sayfadan sonrasını okumadım ama okudugum kısmı degerlendireyim baslık cok yanlıs olmuş oradan kaybetmişsin karsı cinsi heleki sen böyle yazınca akın edeceklerini bildigin halde(girl power)diger bir yandan ergen kızlar demişsin ergen olduklarını bildigin halde birde gitmissin 5 sayfa ergenkızlarla tartısmıssın ergenlerle uzlasabilecegini sanmıssın woltran olusturdukları halde :) 3 5 de erkek gördum bu kadar kızın içinde benim sikim var ! tarzı yorum atan erkekler sabahın 4'ünde iyi güldüm diger 3 sayfayı sabah okumayı planlıyorum :)

Uykulu oldugum için sacmalamıs olabilirim siz algılarsınız guveniyorum :)

Üsteki yorumları okudum tekrar sinirlendim bak ne kadar düz mantık bakıyorsunuz su olaylara arkadaslar ya kadın erkek eşittir diye bir sacmalık cıkarmıssınz almış basını gitmiş.Kadın ve erkek eşit degildir kadın ve erkeklerin duygu ve yapıları farklıdır tarih bile bunu bize kanıtlıyor iken ne diye bu atışma deanaşk samaşk mevzunuza karsı cıktı diye kendinize en kazanclı konuyu secip trend yapmıssınız

http://www.incisozluk.com.tr/?k=Kad%C4%B1n+erkek&ce=goster Panpamız olayı acıklamıs :)

Yüceklausmikaelson sen kendimden sonra burada gördüğüm ikinci incicisin adamsın yaşa reyis

Yukarı Çık