"evrenin en dandik kuralı; bir şeye muhtaçsan, asla senin olmaz..." -the simpsons

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Şu Kız Yorumlarına Sinir Oluyorum(Kızlar Gelmesin)

yeni konu aç Şu Kız Yorumlarına Sinir Oluyorum(Kızlar Gelmesin)

Evet erkekler bunu insan okuyacak diyecek tipler aranızdan elbet çıkacaktır 2 dakika okuyun DİZİLAB a katkıda bulunun

Bir insanevladı bu kadar saçmalayabilir mi?Dean ,Sam ve Castiel e tapıyorlar resmen arada Crowley e de ,k*vin e tapan bile gördüm mk asdasd(kevin e e yok inciciler bilir) kızlar madem yorum yapacaksınız akıl süzgecinizden geçirin sanki her gün gelip sizin yorumunuzu okuyacaklar gibi yorum atıyonuz diziyi ergen kız dizisine çevirdiniz ya ayıp bizde burdayız hepsi yoruma abanmış hepside birbrinin ayrı bundan sonra birbirini tekrar eden kız yorumu görürsem eksilicem

Mesela 1.yorumda Dean bu bölüm bunu yapmamalıydı falan diyor diyelim onu beğenicem fakat onun tekrarını yapan ve prim peşinde koşan deanaşkçı ,samaşkçı, castaşkçı ,crowaşkçı gördüğüm zaman eksileyecem sizde bence aynısını yapın böylece bölüm altındaki feminist etkiden kurtulup cinsiyet arası eşitliği yeniden kurarız

insanlar istediği gibi yorum atar cidden sanane? ergense ergen sanki hiç birimiz olmadık. beğenmiyorsan eksile geç ne uzatıyosun

Tamam Jensen Ackles fanları olabilir Jared Padalecki-Misha Collins ve Mark Sheppard fanları bunlardan çok var ve istediği şekilde yorum yapabilir bundan sana ne ?! Ayrıca burda herkes yorum yapma konusunda özgür. Eğer çok rahatsız oluyorsan dislike at veya okuma. Burda böyle başlık açıp buna sadece erkeklerin yorum atmasını da bekleme çünkü '' kızları kötülüyorsun'' dostum. Buna tabi ki de kızlar yorum atıcak. :D Umarım bir daha böyle bir başlık açarken 1 değil 10 defa düşünürsün adamım...

Sizden korkan sizin gibi olsun paradoks kızlar gelmesin dedim gelmemeliydi dizilab forum sistemi kızlarsoruyor gibi değil ki her yerden bir tip damlıyor...Jaredçılara da kızgınım Mishacılara da Markçılara da hepsinden de nefret ediyorum ama jensenaşkçılar namı diğer deanaşkçılar ayrı bir şey her bölümde çıkıyorlar disslike ta basarım konuda açarım hadi var git konumdan yoluna

daydream sen ergenlikten çıkamadıysan o senin sorunun

Kaderin bi' cilvesi esnasında seninle bi sokakta denk gelsek mesela? Sonra sen bana orda böyle salak salak cümleler kursan bende orda ağzını yüzünü dağıtsam? Bende senden rahatsız oluyorum arkadaşım. Yorum yapmandan konu açmandan rahatsız oluyorum? Bu benim sana hakaret etmemi gerektirmezdi fakat ne yapıyım çok saçma konuşman beni tahrik etti. Yok feminizmmişte yok ergence yorumlarmışta. Bakma yorumlara. Forumlarda diziyi tartış. Seyirci kitlesini eleştirmek ne lan? Tamam güzel bi' işin kötü destekçileri de insanı o işten soğutabilir fakat yine de yapılan işe bakmalı insan. Burda gereksiz gereksiz konular açıp milleti tahrik etmemeli.

Ben kimseyi tahrik etmedim sokakta da gelsek emin ol ağzın yüzün dağılır merak etme bizde BOZKURT KANI BOZKURT TÖRESİ var yeğen köpeklerin havlaması veya ısırması bizi etkilemez.

BOZKURT TÖRESİ ney la..yorumun yıkılıyo ^_^

Her TÜRK,BOZKURTtur.TÜRK TÖRESİ olarak algıla o amaçla yazdım sağol ^_^

tmm :)

Merhabalar öncelikle. Bütün yapılan yorumları okudum ve başlığı açan kardeşimize hak verdim. Sebebi de şu çok fazla yorumlarla haşır nesir olan biri değilim olsam dahi bu tür yorumlar (deanaşkçılar sanırım) beni rahatsız etmez insanların kendi düşünceleri ve bizi bağlamaz. Aynı şekilde Cünupias arkadaşımızın yaptığı eleştiri veya yorumda sizi bağlamaz. Sonuçta ne yapabilirki eksiler o kadar. Şikayet falanda edemez sonuçta kötü bişey de değil. Baya bi gitmişsiniz çocuğun üstüne insan gibi davransaydınız keşke kimse ananıza babanıza sövmedi sonuçta kaç kişi yürümüşsünüz resmen. Sanane falan istediğimiz yorumu atarız demişsiniz, oda istediğini atar ondanda sizene oluyor o zaman. Yanlış yapmayın böyle şeyler gelip geçici sonuçta bunların hepsi, yaşınız kaç bilmiyorum ama üzmeyin kendinizi böyle şeyler için. Ayrıca baya bi feministliğe vurmuşsunuz olayı ne yazıkki feminizm kadın erkek eşitliği değildir kamuoyuna öyle yansıtılır. Kadında erkekde birbirlerine bağlıdır ama bu erkeğin yaptığı bi işi kadının yapamıcağına gelmiyor tabiki genel anlamda konuşuyorum yanlış anlamayın lütfen. Kadın erkek eşitliği değilde denge farklılıkları vardır bazı konularda. Ve aynı şekilde mağdur olmamalıdırda her iki taraf o zaman bahsedilen ne eşitlik olur ne denge farklılıkları

Yukarı Çık