"neden aynı duyguları hissettiğim insanlarla farklı şehirlerdeyim ki?" -how i met your mother

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Şu Kız Yorumlarına Sinir Oluyorum(Kızlar Gelmesin)

yeni konu aç Şu Kız Yorumlarına Sinir Oluyorum(Kızlar Gelmesin)

Evet erkekler bunu insan okuyacak diyecek tipler aranızdan elbet çıkacaktır 2 dakika okuyun DİZİLAB a katkıda bulunun

Bir insanevladı bu kadar saçmalayabilir mi?Dean ,Sam ve Castiel e tapıyorlar resmen arada Crowley e de ,k*vin e tapan bile gördüm mk asdasd(kevin e e yok inciciler bilir) kızlar madem yorum yapacaksınız akıl süzgecinizden geçirin sanki her gün gelip sizin yorumunuzu okuyacaklar gibi yorum atıyonuz diziyi ergen kız dizisine çevirdiniz ya ayıp bizde burdayız hepsi yoruma abanmış hepside birbrinin ayrı bundan sonra birbirini tekrar eden kız yorumu görürsem eksilicem

Mesela 1.yorumda Dean bu bölüm bunu yapmamalıydı falan diyor diyelim onu beğenicem fakat onun tekrarını yapan ve prim peşinde koşan deanaşkçı ,samaşkçı, castaşkçı ,crowaşkçı gördüğüm zaman eksileyecem sizde bence aynısını yapın böylece bölüm altındaki feminist etkiden kurtulup cinsiyet arası eşitliği yeniden kurarız

Yukarı Çık