"insanların ‘ama’ kelimesinden önce söylediklerinin hiçbir önemi yoktur." -game of thrones

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > Lexa ve Clarke...

yeni konu aç Lexa ve Clarke...

clarke ve lexayı konuşmak..hemde türkçe.. sıkıldım yabancı dillerden.. Lexa ölürse bizde Bellamynin kanını isteriz.. yada bu dizi benim için biter..

lexa ölürse izlemeye devam ederim ama bu kadar istekli olur muyum bilmiyorum bence alycia hayatının rolünü oynuyor kolay kolay bu rolden vazgeçmez

Tanrım teşekkürler! Sonunda Lexa seven insanlar, insanlarımız. Hayır hayır ağlamıyorum gözüm Bellarke kaçtı...

Ben 1. Sezonu pek sevmeyip yarısında bırakmıştım. Diziye geri dönmemin tek sebebi Lexa ve açıkçası 2 . sezonda cidden iyiydi. Ne kadar iyi olursa olsun acımam Lexa ölürse bırakırım diziyi.

Diziyi klişelikten kurtaran Lexa ve grounders bana göre , reytinglerden ve eleştirilerden de bariz belli. Lexa ölürse dizi on kat daha klişe bir karar almış olur , ki öleceğini düşünmüyorum. Ayrıca temsil ettiği şeyler bakımından ölmesi diziye sürüsüyle eksi katar.
Dipnot : Ölürse bırakırım +1
Dipnot 2 : Lexa seven insan topluluğu , cennet resmen sdjhajasdhj

aslında ben Bellamye bu kadar karşı değildim.. Ama baktım ki yabancı Bellamy fanları Hedamın kafasını istiyor..sinir oldum.. Bende Bellamynin kafasını istiyorum.. Senaristler inş ikna ederler Alycia yı çünkü aynı reyting olmaz bencede..

6. bölüm fragmanından sonra kafama takılan... umarım sabirsızlıkla beklediğim Hedam ve Clarke'ın sahnesini bir rüya gibi göstermezler.. vallaha uyuz olurum.. :)

bende bellamye karşı değildim hala değilim ik dünyaya indiklerinden finnden daha ilginç bir karaktermiş gibi duruyordu ama lexa nın geldiği ilk bölümde clarke la aaralarında bir şey olacağını hissetmiştim ama fanların birbiriyle atışmasından rahatsız değilim bazıları ciddi ciddi homofobik sözlerle saldırıyor diziye başka seçenekleri var izlememek ama yapmayıp hoş olmayan cümleler kuruyorlar
ve bu bölüme gelirsek clarke çok iyiydi gerçekten yetenekli bir oyuncu eliza lexayla aralrındaki bağ daha da güçlendi bellamy bana daha büyük dert olacakmış gibi geldi bence olsun aralarındaki çatışmaları izlemek keyifli olur

lexa ve clarke ın sahnesinin gelmemesi üzdü :/ bence rüya değil öyle rüya mı olmasın

O Sahneyi Clarke ve Lexa'nın dönüm noktaları olan 3x03 - 2x14 ' ü yazan Kim Shumway'in 3x11'i yazmasından dolayı o bölümlere doğru bekliyor çoğu kişi. ( Ben de dahilim :D ) Tabii dizinin ne yapacağı belli olmuyor , biz yine de en iyisini umalım.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

pikeyi izlemeye devam ederse tabiki sorun olacak.. Hedama bi şey olmasında.. Homofobiklere gelince arkadaşlara anlatamıyoruz bu bir özenme yada neydi o arkadaşın dediği laf merak salma.. ya eşcinselsindir yada değil..sigara ve alkolle falan karıştıyorlar.. kahramanlarımıza gelirsek Clarke itaat etmem git kendini b.... diye bagırındı ama tükürüğüde yaladı..itaat etti.. bayağı bi keyiflendim o sahnede.. benim en favori sahnem Heda ve Clarke arasında (Hedanın diz çöküp iitaat ettiti sahne efsane tabi..yüzükte olaydı dahada süper olacaktı..) Clarke'ın Lexanın duygularını anladığı sahne.. o meshur laf 2*14 te.. not everyone. not you.. işte orada anlıyor.. dışarı çıktığında resmen nefes almak için beynini zorluyor.. :) o sahneyi su ana kadar tek geçerim.. Hedanın uyurken koltuktan sıçrama sahnesi var fragmanda.. aklıma o geldi bir anda..

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık