"bu şey nasıl uçurulur biliyor musun?" -doctor who

The 100 tartışma forumu

Tüm Forumlar > The 100 > Lexa ve Clarke...

yeni konu aç Lexa ve Clarke...

clarke ve lexayı konuşmak..hemde türkçe.. sıkıldım yabancı dillerden.. Lexa ölürse bizde Bellamynin kanını isteriz.. yada bu dizi benim için biter..

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

son cümle 6. bölüm fragmanıyla ilgili..rüyamı acaba diye düşündürten sahne.. yazmayı unutmusum..

ahahah okurken hepsi gözümün önüne geldi tek tek :) hepsi inanılmazdı bence şu bahsettiğin itaat etme meselesine gelirsek bence asıl keyifli olan birbirlerine karşı koyamıyor oluşları..
lexanın koltuktan sıçrama sahanesi... bir insan ancak bu kadar güzel sıçrayabilir :D
cloneclub 11. bölüm olabilir demiş malum sahne için bence 11. bölüm olmasa bile erken gelmeyecek o sahne bu kadar olayın arasında gel iki dakika sevişelim demezler

Clarke halkı için yapıyor lütfen unutmayalım... hahaha.. tabi yersen.. ama Lexa atak yapamıyor işte..o 3*4 iyi geceler sahnesi öyle mi bitmeliydi.. resmen kafamı duvarlara vurdum.. katılıyorum.. tekrar tekrar bakasım var o sıçramaya.. :D 3*11 çok uzun süre ama yaaaaa... nasıl dayanacam ben.. :( sanırım ondada haklısın demezler... zaten Hedam demez sıra Clarke'ta.. o atak yapmalı..

üç sezon boyunca clarke ın kararını sorguladığım tek an lexayı odadan gönderdiği an yok artıık dedim akla mantığa sığmıyor lexa bütün bölüm clarke gmutlu etmek için her şeyi yaptı ölürse bile halkının güvende olacağını söyledi o kadar iyi davrandı ki lexa ölecek sandım... son bölümünde gülümseyebildiğinide göstermek istiyorlar heralde diye düşündüm :D o sanhende clarke adım atmadıysa kesinlikle lexanın clarke o türden bir adım atacağını düşünmüyorum ama clarkeın istediği gibi barış yanlısı bir kumandan olma yolunda ilerliyor bunların hepsinin farkında clarke ve o adımı kesinlkle clarke ataacak... barış yanlısı demişken bence bu barış pike için geçerli değil muhtemelen lexa pikeın işini bitirecek ama olurda lincolnü pike öldürürse octaviada yapabilir bunu

OMG! Hepinizi kayıp kardeşlerim gibi hissettim şu an :D Lexa gitmesin giderse dizi sıkıcı bir hal alır asıl heyecanı Clexa'yla yakaladılar ama Lexa giderse bellarke olacağını artık sanmıyorum. Clarke artık Lexayla kendisinden Biz diye bahsediyor ve Lexa Clarke'a artık onların düşmanıyla yaşadığın için sana bişe olabilir diyor bu durum beni daha çok heycanlanırdı zaten yayınlanan ufak sahnelere göre bizimde istediğimiz gibi Clexa olacak. @Sestra nın dediği gibi Clarke'ın Lexa'nın duygularını anladığı sahne çok güzeldi ama yeni bölümlerde gittikçe Clarke'ta Lexa'ya karşı bişeyler hissettiğini anlıyor.

Clarke ve Lexa'nın beklenen malum sahnesi 1 buçuk ay sonra arkadaşlar şimdiki bölümlere beklemeyin hayal kırıklığına uğramamış olursunuz

yani Bestekse arkadaşım şu 11. bölüm olayı doğru diyorsun yani.. oy oy oy... bekleyeceğiz.. birde yine sana soracağım Lexayı odadan gönderdiği sahne hangisi çıkartamadım.. youtubeda seyrettiğim Clarke ve Hedamın o anının 20 saniyelik bölümü kesmedi.. umarım o sahneyi adam gibi çekmişlerdir.. çocuk kandırmazlar umarım.. :)

Pikenin kafası Hedanın kılıcında gördüğüm gün şevinç turu yapacağım evde.. :)

11.bölüm gelene kadar daha ne cevherler , ne olaylar çıkacak kim bilir :) 7. Bölüm Thirteen olarak adlandırılıyor mesela... Bu bölümden itibaren Clarke'ın üç aydır kurmaya çalıştığı " HER ŞEY HALKIM İÇİN " duvarları yıkılmaya başladı , yani gelecek bölümlerde beklenmeye kesinlikle değer. Özellikle City of Light mevzusu aydınlığa kavuşunca muhakkak Lexa ile bir bağlantısı kurulacak. ( Boynunda ALIE dövmesi var *-* ) Böylece City of Light hikayesi baştaki gibi itici , kenarda köşede bir konu gibi gözükmekten sıyrılacak .

cloneclub kutsal sembol dediler o sonsuzluk simgesine.. Hedamda ne arıyor o dövme!! hcdscvudscvudvc .. hapı yutmadan kimsenin kadını görmemesi .. tuhaftı.. neyse gel 11 gel.. :D

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık